Lenovo’dan yeni kurumsal imaj kampanyası: Lenovo: For Those Who Do

Dünyanın lider bilgisayar üreticilerinden Lenovo, Saatchi&Saatchi tarafından hazırlanan yeni kurumsal imaj kampanyasını tüm dünyada duyurdu.

Son 6 çeyrektir sektörde en hızlı büyüyen ve son 8 çeyrektir de pazarın büyüme hızından daha hızlı büyüyen Lenovo, son çeyrekte dünyada tüm bilgisayar pazarında 3.lüğe yükseldi. Lenovo’nun bu hızlı büyümesinden esinlenilerek hazırlanan kampanyada “For Those Who Do” Lenovo’nun yeni sloganı olarak tanıtıldı.

“For Those Who Do” ile anlatılmak istenen Lenovo’nun hep en iyisini üreten yenilikçi bir marka olması ve daha iyisini yapmak için “en iyiye” ihtiyaç duyan tüketicileri hedeflemesi… Lenovo’nun hayalleri gerçeğe dönüştüren bir marka olması, tasarladığı tasarım harikası ürünler ve sektöre kazandırdığı çığır açan teknolojiler ile üstün performansı bu sloganın oluşturulması sürecine ilham verdi.

Teknoloji hayatımızın ayrılmaz bir parçası ve Lenovo kullanıcılara, kusursuz bilgisayar deneyimi yaşatacak ürünleri tasarlama misyonu ile hareket ediyor. Üretilen ürünler, hayatta hep bir adım önde olmak ve fark yaratmak isteyen kullanıcılar hedeflenerek titizlikle planlanmakta.

Sürekli üretenler için gerekli tüm koşulları sağlama felsefesi Lenovo’nun “DO” ve en iyisini üreten ve öncü anlamına gelen “Do-er” konseptine zemin oluşturuyor.

Lenovo yeni sloganı ve logosunu tüm çalışmalarında kullanacak ve önümüzdeki günlerde tanıtımını yapacağı yeni ürünler ve ürün gruplarıyla pekiştirecek.

Lenovo Hakkında;

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY), 160’tan fazla ülkedeki müşterilere hizmet eden 21 milyar ABD Doları değerindeki kişisel teknoloji şirketidir ve dünyanın dördüncü büyük bilgisayar üreticisidir. Özellikle mükemmel tasarlanmış kişisel bilgisayarlar ve mobil internet araçları tasarlamaya odaklanan Lenovo’nun iş modeli inovasyon, operasyonel verimlilik ve müşteri memnuniyeti üzerine inşa edilmiştir. Lenovo, IBM’in Kişisel Bilgisayar Bölümü’nü satın almasıyla, şirket, gelişmekte; yüksek kaliteli, güvenilir, sağlam, kullanımı kolay teknoloji ürünleri üretmekte, pazarlamakta ve dünya çapında hizmetler sunmaktadır. Şirketin ürün grupları arasında efsanevi Think markalı ticari amaçlı bilgisayarlar ve Idea markalı son kullanıcıya yönelik kişisel bilgisayarların yanı sıra, sunucular, iş istasyonları ile tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonları da içeren mobil internet aygıtları bulunur. Lenovo’nun ana araştırma merkezleri Japonya Yamato, Çin Pekin, Şangay ve Shenzhen ile Kuzey Carolina Raleigh’de bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir