LOGITECH Bluetooth Audio Adaptör Hoparlörlerinizi Kablosuz Ses Sistemine Dönüştürüyor

Logitech Bluetooth Audio Adapter_BTY

Logitech, hoparlörlerinizi akıllı telefon veya tablet bilgisayarınız için kablosuz ses sistemine dönüştüren Logitech® Bluetooth® Audio Adaptör’ü tanıttı. Kompakt adaptör, çoklu Bluetooth bağlantısı sunarken, tek dokunuşla iki cihaza kadar aynı anda bağlanabiliyor.

Günümüzde gerek müzik depolama, gerekse dinlemek için akıllı telefonların artık daha çok tercih edildiğine dikkat çeken Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Logitech Bluetooth Audio Adaptör ile müziklerinizi PC hoparlörüne ve ev stereo sisteminize bağlayabilirsiniz. Kolayca kurulan adaptör, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kablosuz olarak herhangi bir kablolu hoparlöre bağlanmanızı ve stereo sesi çok kaliteli bir deneyimle dinleme imkanı sunuyor” dedi.

Çoklu Bluetooth bağlantısı ile aynı anda iki cihaza bağlanabilir ve tek bir düğmeyle cihazlar arası geçiş yaparak müzik dinleyebilirsiniz. Cihazlar 15 metre kablosuz bağlantı alanından çıktığında ise devreye giren “otomatik yeniden eşleştirme özelliği” ile yeniden sorunsuz ses deneyimi yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yüksek kaliteli bir akustik için üretilen Logitech Bluetooth Audio Adaptör’ü, sadece standart analog bir RCA veya 3.5 mm kablo ile hoparlöre bağlayabilir ve yaklaşık  15 metre  alan içinde müzik dinleyebilirsiniz ve kontrol edebilirsiniz.

Logitech Bluetooth Audio Adapter

Logitech Bluetooth Audio Adaptör’ün Mayıs 2014 itibariyle Türkiye’de 119 TL’den (KDV Dahil) satışa sunulması bekleniyor.

Logitech Bluetooth Audio Adapter_BACK

 

Temel Özellikler

  • Çoklu Bluetooth Bağlantısı: Aynı anda akıllı telefon veya tabletinizi eşleştirebilir ve her ikisinden de müzik dinleyebilirsiniz. .
  • Kolay Kurulum: Sadece bir dokunuşla telefonunuzu, tabletinizi eleştirin ve otomatik eşleşmenin tadını sorunsuzca çıkarın.
  • Hoparlörlerle Uyumlu: PC hoparlörünüzü, ev stereo sisteminizi veya A/V alıcılarınızı kullanabilirsiniz. Standart bir RCA veya 3.5 mm ses girişi ile cihazınızı hoparlöre bağlayabilirsiniz.
  • Üstün Akustik: Logitech® Bluetooth® Audio Adaptör ile oyunlarda, müzik dinlerken ve film izlerken daha yüksek ve net bir ses kalitesi elde edebilirsiniz.
  • Genişletilmiş kablosuz menzil: Yaklaşık  15 metre  alan içinde müzik dinleyebilir ve cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

Uyumluluk

  • 3.5 mm çıkışı veya RCA bağlantısı olan PC hoparlörü, home stereo sistemi veya A/V alıcısı.
  • Ürün Boyutları (UxGxY): 50 mm x 50 mm x 23 mm
  • Ağırlığı: 34g(ürün), 175g (paket)
  • Bluetooth bağlantı alanı: 15 metre

Ürün Özellikleri

Garanti

·         1 yıl sınırlı donanım garantisi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir