Logitech G’den Dünyanın En Hızlı Gaming Mouse’u: Logitech G402

Logitech_G402_BTY (1)

Logitech G402 Hyperion Fury, Türünün İlk Örneği Fusion Engine Teknolojisi İle Maksimum Hız ve Duyarlılık Sunuyor

Oyun ekipmanları lideri Logitech G, dünyanın en hızlı oyun mouse’u Logitech® G402 Hyperion Fury™ Ultra-Fast FPS Gaming Mouse’u tanıttı. Hyperion Fury, Logitech’in özel Fusion Engine™ sensör teknolojisi ile saniyede 12 metre’nin üzerinde hatasız tarama ve  Logitech Özel Delta Zero™ Sensör Teknolojisi ile rakipsiz hassasiyet sunuyor.

Logitech_G402_BOB

FPS oyuncuları için özel dünyanın en hızlı mouse’unu tasarladıklarını söyleyen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Üç yıllık yoğun Ar-Ge çalışmalarının ardından geliştirilen üstün özellikli Logitech G402 Hyperion Fury istisnasız dünyanın en hızlı oyun mouse’u. Oyunseverlere bu teknolojiyi sunmaktan gurur duyuyoruz. FPS oyuncuları için en hızlı ve uygun oyun mouse’u olan G402, hafif tasarımı, Fusion Engine özelliği ve hassasiyeti ile daha hızlı ve şiddetli vuruşlar yapabilmenizi ve bu sayede tüm savaşları kazanabilmenizi sağlayacak” dedi.

Logitech_G402_BACK

Hyperion Fury’nin Logitech mühendisleri tarafından geliştirilen Fusion Engine teknolojisi bir çok FPS oyuncusunun yaşadığı, hareket hızının mouse hızı kadar olmaması problemini de çözüyor. İleri seviyedeki optik sensör teknolojisi, ivme ölçer ve denge çarkı ile Fusion Engine rakipsiz bir tarama hızı sunuyor.

Logitech_G402_FOB

 • Üstün Tarama Hızı

Hyperion Fury’daki Fusion Engine 32 bit ARM işlemci gücü ile saniyede 12 metre  takip hızına erişiyor. Ayrıca, hafif materyalden yapılmış olması ve düşük sürtünme özelliği hızlı hareket etmesini sağlıyor.

Logitech_G402_TOP

 • Rakipsiz Kesinlik ve Hassasiyet

Logitech özel Delta Zero teknolojisi ile Hyperion Fury’de kesin nokta atışı teknolojisi sağlıyor.  DPI ayarlarına hemen erişebilir ve maksimum hassasiyetle hatasız pikselde pusuya geçebilir veya hızlı manevralara atlayabilirsiniz. Logitech Gaming Software kullanarak beşinci DPI ayarını ekleyebilir ve oyun deneyiminizi sevdiğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. DPI değiştirme özlliği ile Hyperion Fury 4000 DPI’dan 240 DPI’a bir göz kırpması kadar hızlı şekilde geçerek savaşın kaosunda başarılı olmanız için gereken esnekliği sağlar.

Logitech_G402_FRONT

 • Kişiselleştirilebilir Ayarlar

Hyperion Fury, Logitech Gaming Software ile kullanabileceğiniz isteğe göre programlanabilir sekiz adet tuşa sahip. Kişisel ayarlarınız maksimum hız ve erişim için hafızaya kaydedilebilir. 1-milisaniye rapor hızı ile Hyperion Fury tüm komutlarınızın anında yerine getirilmesini sağlar.

Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse Ağustos ayında Türkiye’de satışa sunulacak ve fiyatı 169 TL olacak.

Logitech_G402_PROFILE_Left

Temel Özellikler

 • Özel Fusion Engine Teknolojisi: Fusion Engine 32 bit ARM işlemci gücü ile saniyede 12 metre  tarama hızına erişiyor.
 • Özel Delta Zero Teknolojisi: Logitech Delta Zero teknolojisi nokta atışı hassasiyeti sağlıyor.
 • 8 adet Programlanabilir G Tuşu: Hyperion Fury, Logitech Gaming Software ile kullanabileceğiniz isteğe göre programlanabilir sekiz adet tuşa sahip. Kişisel ayarlarınız maksimum hız ve erişim için hafızaya kaydedilebiliyor
 • Oyun içi DPI Değişimi: 4 DPI ayarına hemen erişebilir ve maksimum hassasiyetle hatasız pikselde pusuya geçebilir veya hızlı manevralara atlayabilirsiniz. Logitech Gaming Software’i kullanarak beşinci DPI ayarını ekleyebilir ve oyun deneyiminizi sevdiğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. DPI değiştirme özelliği ile Hyperion Fury 4000 DPI’dan 240 DPI’a bir göz kırpması kadar hızlı şekilde geçerek savaşın kaosunda başarılı olmanız için gereken esnekliği sağlar.
 • Hafif, Aerodinamik Tasarım:Ayrıca, hafif materyalden yapılmış olması ve düşük sürtünme özelliği, rahat kullanımının yanı sıra hızlı hareket etmesini sağlıyor.

Logitech_G402_PROFILE_Right

Sistem Gereksinimleri

 • Windows® 8, 8.1, Windows® 7
 • Güçlendirilmiş USB bağlantı noktası
 • 100 MB sabit disk alanı (isteğe bağlı yazılım indirmesi için)

Ürün Özellikleri

 • Boyutlar (U x G x D): 136mm x 72mm x 41mm
 • Kablo Uzunluğu: 2,13 m
 • Ağırlık:
 • 144 gram (mouse ve kablosu)
 • 108 gram (sadece mouse)

Garanti

2 yıl limitli donanım garantisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir