Logitech’den Yeni Taşınabilir Wireless Hoparlör: Logitech X100 Mobile Speaker

Logitech X100 Mobile Speaker _RED_BTY4

Logitech’in aktif sosyal hayatı olan kişiler için özel olarak tasarladığı yeni taşınabilir wireless hoparlörü X100 Mobile Speaker, sınıfının en iyi ses veren hoparlörü olma özelliğini taşıyor.

Özgün tasarımı ile dikkat çeken, küçük boyutlarına rağmen yüksek kalite ses sunan Logitech X100 Mobile Speaker, Bluetooth bağlantısı, beş saat pil ömrü ve telefon görüşmeleri için tasarlanan dahili mikrofonuyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Logitech X100 Mobile Speaker_ GREY_BTY2

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “ Bağlan ve oynat deneyiminin keyfini en üst düzeyde çıkarmak için özel olarak tasarlanan Logitech X100 Mobile Speaker,  aynı zamanda mükemmel bir seyahat arkadaşı. Kompakt tasarımı sayesinde dilediğiniz her yere rahatça taşıyabileceğiniz X100, Bluetooth’u olan cihazlara kolayca bağlanarak, kaliteli müzik dinleme keyfi sunuyor ” dedi.

Gri, sarı, turuncu, kırmızı ve yeşil olmak üzere beş farklı rengiyle dikkat çeken Logitech X100 Mobile Speaker, mikro-USB kablosu sayesinde kolayca şarj edilebiliyor.

Logitech X100 Mobile Speaker_ GREEN__BTY1

Logitech X100 Mobile Speaker’ın Şubat ayı itibariyle  Türkiye’de 69 USD + KDV’den  satışa sunulması bekleniyor.

Logitech X100 Mobile Speaker, nereye giderseniz gidin yüksek ses kalitesi ile sizinle. Kablosuz bağlantısı sayesinde Bluetooth özelliği olan tüm cihazlarınıza 9 metreden kolayca bağlanabilen, taşınabilir hoparlör X100, ses kalitesinde sınıfının en iyisi. Yeniden şarj edilebilir pili sayesinde, kesintisiz müzik keyfi sunan X100 cep telefonunuz aracılığıyla hoparlörünüzden telefon görüşmesi ve ses ayarı yapmanıza da imkan veriyor.

Logitech X100 Mobile Speaker _YELLOW_CTG

Temel Özellikler

  • Kaliteli ses: Hoparlör, en yüksek ses seviyesinde bile net ve yüksek kalitede ses sağlıyor.
  • Taşınabilir: Kolayca taşınabilen X100, evde, işte, yolda dilediğiniz her yerde size eşlik ediyor.
  • Fonksiyonel kullanım: Kablosuz bağlantı özelliği ile Bluetoothlu tüm cihazlara 9 metreye kadar bağlanabilen X100, aynı zamanda telefon görüşmelerinizi ve ses kontrolünü kolayca yapmanıza yardımcı oluyor.
  • Kompakt tasarım: Küçük boyutları ile dikkat çeken X100 Mobile Speaker’in beş farklı renk seçeneği bulunuyor.
  • Uzun pil ömrü: Beş saate kadar pil ömrü sayesinde kesintisiz müzik keyfi sunan X100,  micro-USB kablo sayesinde yeniden şaj edilebiliyor.

Logitech X100 Mobile Speaker _ORANGE_BTY3

Ses Oynatıcısı için Ürün Uyumluluğu

  • Akıllı telefonlar, tabletler
  • Bluetooth A2DP uyumluluğu veya 3.5 mm ses girişi olan cihazlar

Telefon Görüşmeleri için Ürün Uyumluluğu

  • HFP1.5 Bluetooth destekleyen telefonlar

Ürün Özellikleri

  • Boyutları (U x G x Y): 97.5mm x 85mm x 37mm

Garanti

2 yıl donanım garantisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir