Logitech’ten Yeni Oyun Mouse’u: G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse

Logitech-+Custom_format_G302_BOB

Profesyonel oyuncular için tasarlanan Logitech G302, güçlü performansı ve hassasiyeti ile eSpor Oyuncularının da gözdesi olacak

Oyun aksesuarlarının lideri Logitech, en yeni gaming mouse’u Logitech® G302 Daedalus Prime™ MOBA’yı tanıttı. Dünyanın dört bir yanında Team SoloMid, Cloud9, CJ Entus Frost, CJ Entus Blaze ve Invictus Gaming gibi profesyonel MOBA oyuncuları tarafından da test edilen Logitech G302, en üst aşamadaki profesyonel eSpor oyunlarının zorlu şartları için özel olarak tasarlandı. G302’nin özel metal yaylı tuşu ile germe sistemi, tıklama işlevini geliştiriyor ve bu sayede oyunlarda daha hızlı ve hatasız olma özelliği sunuyor.

Logitech G302’yi dünyanın en iyi eSpor oyuncularını ihtiyaç duydukları performansla buluşturmak için tasarladıklarını söyleyen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “G302, oyunculara kazanabilmeleri için yardımcı olacak ürünler tasarlayarak bilimi en üst seviyeye taşıma konusunda süregelen taahhüdümüzü yansıtıyor. Mouse’un tuşları, şekli ve ağırlığı, hızlı ve duyarlı sağ-sol tıklama tuşları ile eşsiz bir şekilde profesyonel MOBA oyuncularının taleplerine cevap verecek şekilde tasarlandı. G302 konforu ve dayanıklılığı, varolan en gelişmiş teknolojiyle birleştirerek MOBA oyun platformu için tasarlanmış en iyi mouse olma özelliğini taşıyor. En yüksek seviye oyunlardaki tüm zorluklara direniyor ve özellikle galibiyetin veya malubiyetin milisaniyeler ile belirlendiği en kritik durumlarda hızlı tıklama ve doğru zamanlama özelliğiyle müthiş bir oyun keyfi sunuyor” dedi.

Logitech-+Custom_format_35108_thrall_s01_top_R3_SMP

Logitech G302, aynı zamanda el hareketlerini ekrandaki aksiyonlara en doğru şekilde yansıtabilmek için özel lens tasarımı, aydınlatma geometrisi ve algoritmaları birleştiren Logitech’in Delta Zero™ sensör teknolojisini de sunuyor.

G302’nin çok hafif ve duyarlı olduğunu, hızlı tuşları kusursuz hareket özelliği sunduğunu söyleyen SoloMid takımından Jason “WildTurtle” Tran, “Takımımın kazanması için gerçekten ihtiyacım olan şey G302” dedi.

Logitech-+Custom_format_G302_logitech_bottom

 • Yüksek Hızlı Tıklama için Tasarlandı

G302’nin metal yaylı germe sistemi, sağ ve sol tıklamaların daha hızlı ve doğru işlev görmesi için ayarlanmıştır. Mükemmel oyun keyfinin yanı sıra tuşları saniyede 5 tıklamayı kaydedebilen Logitech G302, önemli oyunlarda mağlubiyet ve galibiyet için fark yaratan seri ateş etme tıklamalarıyla başa çıkmayı garanti ediyor.

 • Kişiselleştirilebilir Ayarlar

Logitech G302, altı adet programlanabilir tuşu ile oyun deneyiminizi kişiselleştirmenizi sağlıyor. Programlanabilir tuşlar sayesinde kısa yol tuşlarından karmaşık makrolara kadar her şeyi yapabilirsiniz. Mükemmel sonuçlara direkt kutudan çıkan standart konfigürasyon ile ulaşabilir veya Logitech Gaming Software kullanarak tuşlara herhangi bir oyun komutu veya çoklu komut makrosu atayabilirsiniz. Logitech G302’nin sunduğu hızlıca erişilebilen dört DPI ayarı ile mükemmel pikselde hedefleme için kolayca vites küçültebilir veya yüksek hızlı navigasyon için vites yükseltebilirsiniz.

Logitech-+Custom_format_G302_logitech_leftProfile

 • Hafif ve Dayanıklı Tasarım

Hafif tasarımıyla dikkat çeken G302’nin çok düşük sürtünmeli ayağı ve ultra dayanıklı birincil tuşları, eSpor oyuncuları tarafından iki yıl boyunca günde 15 saat kadar oynanarak test edildi.     20 milyon tıklamaya dayanıklı Logitech G302’nin savaşlarda sizi kurtarabileceğinin güvencesiyle rahatça oyun oynayabilirsiniz.

Logitech-+Custom_format_G302_Logitech_back

Temel Özellikler:

 • Profesyonel Oyuncular ile Tasarlanmıştır: Team SoloMid, Cloud9, CJ Entus Frost, CJ Entus Blaze ve Invictus Gaming gibi profesyonel MOBA oyuncuları tarafından test edilmiş ve onlar için tasarlanmıştır. Bu geri bildirimler mouse’un görünüşü, hissi ve şekli için gereklidir.
 • Metal Yaylı Tuş Sistemi: Hızlı ve duyarlı sağ-sol tıklama tuşları oyuncuların ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Sağ ve sol tuşları ateş etme tıklamalarında hızlı ve sıkı tıklama hissi sağlıyor.
 • Hafif ve Kompakt Tasarım: Çok düşük sürtünmeli ayaklar ve dayanıklı birincil tuşları, eSpor oyuncuları tarafından iki yıl boyunca günde 15 saat kadar oynanarak test edildi. 20 milyon tıklamaya dayanıklı  mouse ile yarışma ne kadar uzun sürerse sürsün oyuncular kendini rahat hissediyor.
 • 6 adet Programlanabilir Tuş: Programlanabilir tuşlar sayesinde kısa yol tuşlarından karmaşık makrolara kadar her şeyi yapabilirsiniz.
 • DPI Ayarları: DPI ayarı ile mükemmel pikselde hedefleme için kolayca vites küçültebilir veya yüksek hızlı navigasyon için vites yükseltebilirsiniz.
 • Delta Zero Teknolojisi: Tam bir doğruluk ve hassasiyet sağlayan Delta Zero Teknolojisi özel lens tasarımı, aydınlatma geometrisi ve veri işleme algoritmaları sayesinde imleç hareketlerini en ekrandaki aksiyona en doğru şekilde yansıtır.

Logitech-+Custom_format_G302_FOB

Sistem Gereksinimleri

 • Windows® 8.1, 8, 7, Vista
 • USB portu
 • İnternet bağlantısı ve 100 MB sabit sürücü alanı (isteğe bağlı yazılımı indirmek için)

Ürün Özellikleri

 • Ölçüler (U x G x Y): 114 mm x 65 mm x 35 mm
 • Kablo uzunluğu : 7 feet (yaklaşık 213 cm)
 • Ağırlık: 128 gr (mouse + kablo), 85 gr (kablosuz mouse)

Garanti

 • 2 yıl limitli onanım garantisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir