Media Markt Gençlik Olimpiyatları Başlıyor!

Gençsen, dinamiksen yarışmaya gel, Media Markt’tan hediyeler kazan…

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt, İstanbul Göztepe Optimum Mağazası’nda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda gençleri unutmuyor ve onlar için “Media Markt Gençlik Olimpiyatları” düzenliyor.

İstanbul Göztepe Optimum AVM açık otoparkta 19 Mayıs Perşembe günü yapılacak “Media Markt Gençlik Olimpiyatları” gençler için birçok yarışmaya sahne olacak. Gençlerin bayramlarını en eğlenceli şekilde kutlamalarını hedefleyen Media Markt, Sumo Güreşi, Olimpik Parkur ve Rodeo oyunları ile gençleri yarıştıracak. Media Markt Optimum mağazasından alışveriş yapan genç müşterilere yönelik yapılacak yarışmalar sonucunda sürpriz hediyeler dereceye girenlerin olacak.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı özel kampanyasında Dell Insprion marka 101845S12B model mini dizüstü bilgisayar 419 TL‘den, mini  Samsung marka ES 28 model dijital fotoğraf makinesi 119 TL‘den  satılacak.

“Media Markt Gençlik Olimpiyatları”nda gün boyu sürecek etkinliklerde bol eğlence, inanılmaz kampanyalar ve sürpriz hediyeler genç teknoloji meraklılarını bekliyor olacak.

İstanbul Göztepe Optimum Media Markt mağazası televizyondan, görüntü sistemlerine Hi-Fi ses sistemlerinden, fotoğraf makinelerine, kameralardan film DVD, müzik CD, bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar birçok ürün çeşidini ve markayı müşterilerine sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir