Media Markt ile Teknoloji Fuarı Ankara’da Kapılarını Açtı

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt’ın, Ankara Forum mağazası  ve Forum Ankara Outlet tarafından gerçekleştirilen “Teknoloji Fuarı” 23 Mayıs Pazartesi günü kapılarını açtı.  Media Markt Ankara Forum mağazası Mağaza Genel Müdürü Müdessir Yüksel ve Forum Ankara Outlet AVM Müdürü Özgen Özyurt’un  katılımı ile gerçekleşen açılış törenine Ankaralılar’ın ilgisi büyük oldu.

Türkiye’deki 17 mağazası ile, dünya markalarını en kaliteli hizmet, en bol ürün seçeneği ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Media Markt Ankara Forum mağazası ve Forum Ankara Outlet’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek “Teknoloji Fuarı” 23 Mayıs Pazartesi günü yapılan açılış töreni ile kapılarını açtı.

Fuarın açılışı,  Media Markt Ankara Forum mağazası Mağaza Genel Müdürü  Müdessir Yüksel ve Forum Ankara Outlet AVM Müdürü Özgen Özyurt’un kurdele kesim töreni ile gerçekleşti.

Açılış konuşmasını yapan Media Markt Ankara Forum mağazası Mağaza Genel Müdürü Müdessir Yüksel “Ankara, teknoloji kullanmaya istekli, yeniliklere çok hızlı adapte olan genç ve eğitimli insan kaynağına ve çok hızlı büyüyen bir ekonomiye sahip. Burada harika bir teknolojisever kitle var. Buna rağmen, Ankara’nın bugüne kadar bir teknoloji fuarı yoktu. Biz bu eksiği kapattık. Fuarda, onbinlerce çeşit ürün ve birçok marka yeni ve en çok tercih edilen ürünleri ile yer alacaklar” dedi.

Açılışta farklı ve eğlenceli gösteriler izleyenleri coşturdu.  Ankaralılar müziğin ve teknolojinin keyfine birlikte vardı.

Toplam 180 metre kare alana yayılan, onbinlerce çeşit ürün ve bir çok markanın yer aldığı fuar, 29 Mayıs tarihine kadar 10:00-22:00 saatleri arasında Forum Ankara Outlet’de teknoloji tutkunlarına ev sahipliği yapmaya devam edecek.

3D video kamera, düz panel TV, smart TV, 3D TV gibi yeni teknoloji ürünlerin tanıtıldığı ve 7 gün boyunca özel indirimlerin uygulanacağı fuarda, Ankaralıları onbinlerce çeşit üründe inanılmaz kampanyalar bekliyor olacak.

Teknoloji Fuarı katılımcı firmaları arasında; Sony, Samsung, Philips, LG, Panasonic, Nikon, Nokia, General Mobile, Olympus, Arzum, Siemens, Canon, Acer ve Packard Bell yer alıyor.

Media Markt Ankara Forum’da, televizyondan, görüntü sistemlerine Hi-Fi ses sistemlerinden, fotoğraf makinelerine, kameralardan film DVD, müzik CD, bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar birçok ürün çeşidi teknoloji severlerin beğenisine sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir