Media Markt İzmir Balçova, otomobilinin ses sistemine güvenenleri Car Hi-Fi Show’a davet ediyor!

BOL MÜZİK, BOL EĞLENCE…

HEPSİ MEDIA MARKT CAR Hİ-Fİ SHOW’DA!

Türkiye’deki 17 mağazası ile dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt, tüm otomobil tutkunlarını Media Markt İzmir Balçova mağazasında, 28 Mayıs Cumartesi günü 12:00 ile 20:00 saatleri arasında gerçekleşecek Car Hi-Fi Show’a ve 29 Mayıs Pazar günü 12.00 ile 20.00 saatleri arasında Car Hi-Fi Show kapsamında gerçekleşecek desibel (oto ses sistemleri) yarışmasına davet ediyor.Eğlence hız kesmeden devam edecek!

Media Markt İzmir Balçova mağazasının önünde, 28 Mayıs Cumartesi günü 12:00 ile 20:00 saatleri arasında gerçekleşecek Car Hi-Fi Show etkinliği kapsamında, sadece 28 Mayıs Cumartesi ve 29 Mayıs Pazar günlerine özel, tüm car-hifi ürünlerinin montajı 1 TL olacaktır.

Media Markt İzmir Balçova mağazasının önünde gerçekleştirilecek etkinlikte, oto ses sistemi ile ilgili önde gelen markaların şov araçları İzmirli otomobil tutkunlarını bir araya getirecek, araba yıkama şovu ise katılan yarışmacılara bol eğlence ve heyecan yaşatacak.

Media Markt İzmir Balçova mağazasının önünde, 29 Mayıs Pazar günü 12:00 ile 20:00 saatleri arasında, desibel (oto ses sistemleri) yarışması düzenlenecektir. Hakem heyeti tarafından elenecek olan araçlar içinde ilk 3’e giren yarışmacılarımıza ödüller verilecektir.

Modifiye edilmiş araçların katılacağı yarışmaların yanı sıra, 107.9 Radio Pause da etkinliğe özel tırıyla katılarak 28 Mayıs Cumartesi günü canlı yayınla mağaza önünden yapacağı DJ performansıyla gün boyu katılımcılara eğlenceli saatler yaşatacak. Uzmanlar tarafından ürünler hakkında bilgi verileceği ve ses sistemleri ile modifiye edilmiş araçların sergileneceği Media Markt Car Hi-Fi Show’da, ayrıca katılımcı firmalar da sürpriz hediyeler dağıtacak.

Media Markt İzmir Balçova mağazasına www.mediamarkt.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir