Media Markt’a Gelen Annelerin Hepsi “birİNCİ”

Ziya Kürküt

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor ve herkesi Media Markt mağazalarına davet ediyor. En bol ürün seçeneğini, en kaliteli hizmet ve en düşük fiyatlar ile müşterilerine sunan Media Markt mağazaları, sıradışı ve eğlenceli aktivitelerine bir yenisini daha ekliyor.Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Ziya Kürküt eşliğinde, 7 Mayıs Cumartesi günü 15:00 – 17:00 saatleri arasında 212 Güneşli Media Markt mağazasında başlayacak olan ve artık geleneksel hale gelen “Teknolojik Annem Benim” etkinlikleri tam iki gün boyunca anneleri teknolojiye ve hediyeye boğacak! 7 Mayıs Cumartesi günü 15:00 – 17:00 saatleri arasında 212 Güneşli Media Markt mağazasında, aynı gün 18:00 – 20:00 saatleri arasında Ümraniye Media Markt mağazasında sürecek.

Hız kesmeden devam edecek olan Media Markt Anneler Günü Etkinlikleri ikinci gününde de anneleri hem eğlendirmeye, hem de kazandırmaya devam edecek. 8 Mayıs Pazar günü Göztepe Optimum Media Markt mağazasında 13:00 – 15:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik, aynı gün Pendik Media Markt mağazasında 16:00 – 18:00 saatleri arasında Ziya Kürküt eşliğinde anneleri yarıştıracak, bütün aileler Media Markt’tan hediyeler kazanacak.

Anneler yarışırken eğlenecek, eğlenirken kazanacak!

7-8 Mayıs tarihlerinde Media Markt mağazalarında gerçekleşecek dört farklı yarışmada 1’inci, 2’nci ve 3’üncü olan anneler bir yandan hediye kazanırken bir yandan da Ziya Kürküt ile keyifli vakit geçirecekler.

Media Markt mağazalarında hünerlerini sergileyecek olan anneler yarışmalarda ütü yapacak, fotoğraf çekecek, yazıcıdan çıktı alacak, telefondan mesaj gönderecek. En hızlı ve en başarılı olan anneler Media Markt’ın “En Teknolojik Annesi” seçilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir