MEDIA MARKT’ta Doyasıya Nintendo Wii Keyfi Yaşandı

MEDIA MARKT NINTENDO WII TURNUVASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU.

Ankaralı gençler, Media Markt Forum Ankara Outlet mağazasında, Nintendo Wii oynayarak hem eğlendiler hem de kazandılar.

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt, Forum Ankara Outlet Media Markt mağazasında Nintendo Wii tutkunlarını dev ekran karşısında doyasıya eğlendirdi.

Sadece Forum Ankara Outlet Media Markt mağazasına özel olarak düzenlenen turnuva, 27 Nisan Çarşamba günü 15.00-18.00 saatleri arasında yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Dünyanın en köklü oyun konsolu ve oyun yaratıcısı şirketlerinden Nintendo Wii’nin katkılarıyla düzenlenen ve Media Markt Forum Ankara Outlet mağazasında gerçekleşen turnuvada yüzlerce oyun sever mücadele etti.

Nintendo Wii turnuvasının birincisi Cafer Aktürk Nintendo Wii Sports Pack oyun konsolu, ikinci olan Mehmet Sezgin Nintendo DS Lite portable oyun konsolu, üçüncü Vedat Aydın ise bilgisayar oyunu kazandı. Kazananlara hediyeleri, Forum Ankara Outlet ve Media Markt üst yönetimi tarafından takdim edildi.

Bütün dünyada milyonları etkisi altına almış olan Nintendo tutkunları, Forum Ankara Outlet Media Markt mağazasında gerçekleşen Nintendo Wii turnuvasında dostlarıyla birlikte renkli ve eğlenceli dakikalar geçirdi.

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt mağazalarında, televizyon ve görüntü sistemlerinden Hi-Fi ses sistemlerine, fotoğraf makineleri ve kameralardan film DVD, müzik CD, bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar, dünya markası ortalama 50.000 ürüne, en bol seçenek, en kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla ulaşmak mümkün.

Media Markt’ın 17 mağazasının adreslerine www.mediamarkt.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir