Medyasoft, Adobe Connect ile toplantı ve eğitim maliyetlerini minimuma indiriyor

Ekonominin devleri, onbinlerce çalışanını uzaktan eğitiyor

Teknolojinin sağladığı yenilikleri katma değerli eğitime dönüştürerek kurumların hayatlarını kolaylaştıran Medyasoft, Adobe Connect ile şirketlerin eğitim ve toplantı maliyetlerini minimuma indiriyor. Turkcell, Türk Telekom, Türk Havayolları ve Temsa gibi çok sayıda büyük firmanın kullandığı Adobe Connect uzaktan eğitim ve konferans yazılımı, 100’e yakın üniversitede de örgün eğitime alternatif oldu.

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft, kişi ve kurumlar için tasarladığı katma değerli eğitim modelleriyle iş verimliliğini maksimuma çıkarıyor. Medyasoft, günümüz dünyasında her kurum için önemli bir gider kalemi oluşturan seyahat, iletişim ve toplantılar için harcanan zaman ile bu alandaki organizasyon maliyetlerini Adobe Connect uzaktan eğitim ve konferans yazılımı ile minimuma indiriyor.

Cüneyt Tonguç

İŞ VE EĞİTİM VERİMLİLİĞİNİ MAKSİMUMA ÇIKARIYOR

Teknolojiden üretime, otomotivden sağlığa kadar Türkiye ekonomisine yön veren çok sayıda şirketin yanısıra 50’nin üzerinde üniversitenin de Adobe Connect’i tercih ettiğini belirten Medyasoft Pazarlama Müdürü Cüneyt Tonguç, “Kısa süre öncesine kadar iş ilişkilerini güçlendirmek için yapılan toplantılar ve farklı lokasyonlardaki çalışanların eğitimi için yüksek maliyet ve zaman kaybı yaşanıyordu. Medyasoft olarak 2007 yılından bugüne aralarında Turkcell, Türk Telekom, Türk Havayolları gibi dev markalara sağladığımız Adobe Connect ile eğitim ve toplantılar için yapılan harcamaları minimuma indirdik. Hatta uzun seyahatler, aileden uzakta geçirilen zamanlar da tarihe karıştı. Adobe Connect sayesinde toplantılar, konferanslar, eğitimler daha düşük maliyetle gerçekleştiriliyor, iş birlikleri daha da güçleniyor. Kullanımı hayli kolay olan Adobe Connect sayesinde Edirne’den Ardağan’a toplantı ya da eğitim bağlantısı gerçekleştirmek telefon görüşmesi yapmak kadar kolay” açıklamasını yaptı.

YÜZLERCE KURUM VE ÜNİVERSİTENİN İLK TERCİHİ

Geleneksel sistemlere daha etkin kullanım imkanı tanıyan, Adobe Connect’in kullanımı hakkında da bilgi veren Medyasoft Pazarlama Müdürü Cüneyt Tonguç, “Türkçe ve flash tabanlı arayüzü, esnek yapısı sayesinde hemen her bilgisayarda çalışabilen Adobe Connect, ‘Uzaktan eğitim’ alanında üniversite ve kurumların ilk tercihi. Aynı anda istenilen kişi kadar kullanılabilen sistem, toplantı ya da eğitime katılan kişilerin canlı bir görüntü ve net bir sesle katılmasına olanak tanıyor. Günümüzün vazgeçilmez ihtiyacı olan birlikte çalışma kalitesini en verimli düzeye çıkaran ve Medyasoft güvencesiyle sunulan Adobe Connect, kısa sürede devreye alınıp, kuruma yapılan yatırımın hızlı bir şekilde geri dönmesini sağlıyor” dedi.

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Medyasoft, Adobe Connect ile toplantı ve eğitim maliyetlerini minimuma indiriyor - Medyasoft, Adobe Connect ile toplantı ve eğitim maliyetlerini minimuma indiriyor - Onayla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir