Microsoft’tan VeriPark’a Finans Alanında Uluslararası Ödül!

Microsoft’un her yıl farklı kategorilerde iş ortaklarını onurlandırdığı ödüller 2011 yılında da sahiplerini buldu.VeriPark bir kez daha dünyanın en iyi Finans Sektörü CRM çözüm ortağına verilen “Microsoft Dynamics Financial Services Partner of the Year2011” ödülüne layık görülerek globalde bu ödüle layık olan tek Türk firması olma ünvanını da kazandı.

Microsoft tarafından dünya çapında 100’den fazla ülkede 3 binin üzerinde iş ortağı arasında farklı kategorilerde yapılan değerlendirmelerin sonucunda verilen ödüller 2011 yılında da sahiplerini buldu.VeriPark, Microsoft’un dünya çapında müşterilerine sunmuş olduğu Finans alanındaki iş çözümleriyle ilgili olarak “Dynamics Financial Services Partner of the Year”  ödülünü dünyada ilk defa üst üste iki kere alan Türk şirketi oldu. Ayrıca VeriPark globalde bu ödüle layık olan tek Türk firması olma ünvanının da sahibi oldu.

2011 yılında VeriPark’ın layık görüldüğü “Dynamics Financial Services Partner of the Year” ödülü, şirketin bankacılık, emeklilik ve hayat sigortacılığı alanında sahip olduğu sektör bilgisini ve Microsoft Dynamics müşterilerine sunduğu istikrarlı yüksek hizmet kalitesini vurguluyor. VeriPark’ın bu ödüle layık görülmesinde, Finansal CRM alanında geliştirmiş olduğu ürünün ve geçtiğimiz yıl Türkiye, Qatar, AbuDhabi, Dubai, Ürdün, Lübnan gibi ülkelerde gerçekleştirdiği 15’in üzerinden Bankacılık CRM projesinin etkisi çok büyük oldu. VeriPark şu anda 10’dan fazla çözüm ortağı ile 15‘den fazla ülkede bu ürünün satışı ve implementasyonunu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesine yapabilecek  satış ve servis ağı ile hizmet veriyor.

VeriPark CEO’su Özkan Erener, “Dynamics Financial Services Partner of the Year” ödülüyle ilgili duygularını; “İki yıl üst üste bu değerli ödülle onurlandırılmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ‘2011 Microsoft Dynamics Financial Services Partner of the Year’ unvanına layık görülmek VeriPark için büyük bir onur. Aldığımız bu ödül, gerçekleştirdiğimiz yoğun çalışmalarımızın başarıya dönüşmesinin önemli bir göstergesidir. Önümüzdeki yıllarda da Microsoft ile işbirliğimizi, etkinlik ve üretkenliğini daha da artırarak, tüm hızımızla sürdüreceğiz.” sözleriyle ifade etti.

Microsoft ve VeriPark arasında uzun yıllardır süregelen çok güçlü ve üretken bir iş ortaklığı olduğunu ifade eden VeriPark Genel Müdürü Aslı Derbent Özkan ise “Bu değerli ilişkiyi ve Microsoft teknolojilerine odaklanmış yoğun çalışmalarımızı onurlandıran “Dynamics Financial Services Partner of the Year” ödülüne layık görüldük. Bu büyük mutluluğu ve gururu tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla paylaşıyoruz. Bu anlamlı ödül, VeriPark’ın Microsoft ‘un Türkiye ve Türkiye haricinde Ortadoğu ve Avrupa operasyonlarının yürütüldüğü birçok ofisi ile birlikte çalışabilmesinin ve etkin işbirliğinin başarısını, sergilediği yenilikçi duruşu, iş dünyasında ve finans alanında sunduğu CRM uygulaması ile yarattığı etkiyi, sağladığı müşteri memnuniyetini ve de VeriPark’ın artık yazılım ihracatı yapan global bir firma olma yolundaki kararlılığını vurgulamaktadır.” dedi.

VeriPark’ın her iki ödüle layık görülmesiyle ilgili açıklama yapan Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen; “Veripark‘ın güçlü analiz ve raporlama özellikleriyle donatılmış iş çözümleri, müşterinin denetim ve kontrollerini düzenli bir şekilde yapmasını sağlayarak başarıya ulaşmalarına yardımcı oluyor. Güçlü işortaklığımız ile VeriPark’ın globalde Türkiye’yi temsil ederek üst üste iki yıl ödül almasından dolayı büyük mutluluk duyuyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.” dedi.

VeriPark CEO’su Özkan ERENER ve Satış Yönetici Armağan GÜRKAN her iki ödülü de Los Angeles ‘da STAPLES Center ‘da yapılan Microsoft’un tüm dünyadaki 25.000 üzerinde çözüm ortağını ağırladığı Microsoft World Partner Conference’da 13 Temmuz tarihinde yapılan ödül töreninde aldılar.

VeriPark, aynı konferansta ayrıca Türkiye’de bulunan tüm iş ortakları arasında en iyi iş ortağına verilen  “Country Partner of the Year- Turkey”  ödülünü de üst üste ikinci kez aldı. “Country Partner of the Year” ödülü ise Microsoft çözümlerini müşteriyle yıl içinde yüksek başarı sergileyerek buluşturan iş ortaklarını onurlandırmak üzere veriliyor. VeriPark da farklılık yaratan çözüm ve hizmetleriyle Türkiye’de sergilediği üstün başarısı adına Microsoft tarafından bu ödüle layık görüldü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir