Moda, Renk ve Şıklığın Yansıması: B&O PLAY H6

H6SE-14JS-17

B&O PLAY H6 kulak üstü kulaklıklar; grafit kırmızısı, kestane rengi ve koyu mavi olmak üzere müzik tutkunlarına ve stil meraklılarına özel olarak tasarlanmış üç yeni çeşidiyle estetiği yüksek kaliteyle buluşturuyor.

Muhteşem ses performansını kaliteli dizaynla buluşturan Danimarkalı teknoloji devi Bang&Olufsen B&O PLAY H6 kulak üstü kulaklıklar, üç yeni çeşidiyle müzik ve stil tutkunlarının beğenisine sunuldu. B&O PLAY H6’nın 3 yeni rengi kahverengi ve bronzun buluşmasını, koyu mavi bulutlardaki griyle mavinin birlikteliğini, grafit kırmızı ile gri eşleşmesini müzik tutkunlarına sunuyor.

H6SE-14JS-08

Üstün ses kalitesiyle hayranlık bırakan B&O PLAY H6, yeni serisiyle özellikle gençler ve çarpıcı tasarım meraklılarının ilgisini çekecek bir dizayna ulaşıyor.

B&O PLAY Müdür Yardımcısı Henrik Taudorf Lorensen “Günümüz kulaklıkları, müzik dinleme ve telefon görüşmelerinde kullanılan ürünler olmanın yanı sıra aynı zamanda birer moda aksesuarı olarak kullanılıyor. B&O PLAY H6’nın özel serisiyle, sadece güçlü ya da yüksek performansı değil; stilin ve kullanılan materyalin önemini de vurguluyoruz” şeklinde konuştu.

H6SE-14JS-09

B&O PLAY H6 ile müzik modayla buluşuyor

Seste herhangi bir kesilme ya da yoğun bas olmaksızın canlı müzik performansına eşdeğer ses kalitesine sahip B&O PLAY H6, göz alıcı görünümüyle de dikkatleri üzerine topluyor. B&O PLAY H6, günlük kullanımda aşınmaya ya da kopmaya karşı en iyi deri malzemeyle kaplanmıştır. Müzik paylaşımınızı sağlayan mekanizma ve tercihinize uygun olarak kulaklık kablosunu soldan sağa değiştirme imkanı sunan B&O PLAY H6, ayrıca cihazınızı direkt kablodan denetlemenizi sağlayan inline kumanda ve mikrofona da sahiptir. Seyahatlerinize rahatlıkla eşlik edebilecek bu kulaklık, yaklaşık 230 gram ağırlığındadır ve uzun sureli kullanımlarda bile başınızdaki ağırlığını hissetmezsiniz. B&O PLAY H6, endüstri tasarımcısı Jakob Wagner tarafından tasarlanmıştır ve iddialı Dane niteliğinden ve işlevinden ödün vermeksizin bu kulaklığa çarpıcı, dinamik ve canlı tasarımlar eklemiştir.

H6SE-14JS-13 H6SE-14JS-11

 

B&O PLAY H6, 450 Euro’dan satışa sunulmaktadır.

B&O PLAY H6’ya Bang & Olufsen Nişantaşı mağazasından ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir