Monster iPad uygulaması baslatti

Dünyanın 1 numaralı kariyer platformu ve Türkiye’nin yetenek kaynağı Monster’dan bir ilk: Monster iPad uygulaması!

Monster.com.tr, iPhone için geliştirdiği uygulamadan sonra şimdi de iPad uygulaması başlattı!

“Monster for iPad” nerede olursanız olun size en uygun iş fırsatlarını bulup öneriyor!

Monster.com.tr her an her yerde iş aramak ve tüm adaylara en uygun iş fırsatlarını sunmak için bir iPad uygulaması başlattı. Bu kullanıcı dostu uygulama, Apple Application Store’dan ücretsiz indirilebiliyor.

“Monster for iPad” (iPad için Monster) uygulaması, Monster’ın benzersiz eşleştirme teknolojilerini kullanarak yetkinliklerinizi ve deneyimlerinizi en uygun fırsatlarla buluşturuyor. Artık evde, arabada, havaalanında, ofiste, cafede her yerde rahatça iş arayabileceksiniz.

Apple iPad’in tüm özelliklerini en iyi şekilde kullanan “Monster for iPad” uygulaması geniş görüntüsü ve dokunmatik ekranıyla iş fırsatlarını kolayca incelemenize ve size en uygun olanı bulmanıza olanak sağlıyor. Özel anlık uyarı seçeneğiyle çalışmak istediğiniz şirketlerin iş ilanlarından ilk sizin haberiniz olabilir, diğer adayların önüne geçebilirsiniz.

Bu uygulama bulunduğunuz yere yakın ya da istediğiniz lokasyondaki açık pozisyonları aratmanıza da olanak sağlıyor. Google Maps’e direkt bağlantısıyla başvuracağınız şirketin haritadaki yerini de görme şansınız olacak.

Monster ürün yönetimi kıdemli yöneticisi Vasu Nagalingam: “ iPhone uygulamamızla adaylardan mobil iş arama için ciddi bir taleple karşılaştık çünkü mobil cihazlar aynı iş arama süreci gibi kişiye özel! Günümüzde insanlar PC’den çok akıllı telefon satın alıyorlar ve bizim yeni geliştirdiğimiz iPad uygulamamız hızla gelişen mobil dünya için sıradaki en mantıklı adımdı”. dedi.

Monster iPad uygulaması, adayların aramalarını kaydetmelerini ya da sonradan bilgisayardan bakmak için iş fırsatlarını e-mail yoluyla göndermelerine de olanak tanıyor. Favori iş ilanlarınızı ‘kaydedilen aramalar listesi’nde tutabilir ve dilediğiniz zaman onlara ulaşıp başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz direkt iPad üzerinden de başvuruda bulunabilir, istediğiniz CV’nize uygun ön yazı ile başvurunuza ekleyebilirsiniz. Monster hesabınıza giriş yapıp kayıtlı aramalarınızı düzenleyebilir ve son fırsatlardan anında haberdar olmak için e-mail yoluyla size gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

iPad uygulaması, Monster’ın iPhone için geliştirdiği uygulamadan sonra Monster’ın mobil iş arama çözümleri arasına katıldı.

Monster Worldwide hakkında

Dünyanın ilk ve en büyük online kariyer sitesi  Monster, kurulduğu 1994 yılından bugüne adayların iş aramalarına ve işverenlerin personel arayışlarına farklı bir boyut kazandırdı. Bugün dünyada en çok tanınan markalar arasında yer alan Monster, 60 ülkedeki operasyonları ve 5,000’i aşkın çalışanıyla internet kariyer siteleri arasında lider konumda bulunuyor. Dünyanın en çok ziyaret edilen ilk 40 web sitesinden biri olan Monster, aylık 100 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısı ile Forbes listesindeki şirketlerin % 90’ı ile işbirliği içerisinde bulunuyor. Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Latin Amerika gibi önemli pazarlarda faaliyet gösteren Monster, S&P 500 İndeksi’nde yer alıyor ve hisse senetleri Nasdaq 100’de işlem görüyor. Yüz binlerce işverenle işbirliği bulunan Monster, 90 milyonu aşkın özgeçmiş ile dünyanın en büyük uluslararası aday veritabanını yönetiyor.

Günde ortalama 10 milyon kişi tarafından dünyanın her yerinde iş aramak amacıyla kullanılan Monster, Türkiye’de www.monster.com.tr sitesiyle 2008’den bu yana hizmet veriyor. “Türkiye’nin Yetenek Kaynağı” Monster, Türkiye’deki yeteneklere dünyanın 60 ülkesinden iş ve kariyer fırsatı sunuyor; firmalara da 360˚ İK pazarlaması yaklaşımıyla Türkiye’den ve tüm dünyadan yeteneklere ulaşma imkânı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir