Müzik ve Görüntüye Ulaşmanın Yeni Yolu

Philips, GoGear Aria’nın mükemmel ses çıkışı sağlayan FullSound özelliği ve ortam gürültüsünü en aza indiren ses yalıtımlı kulaklığı ile 45 saate kadar kesintisiz müzik keyfi…

Philips GoGear Aria, müziğin keyfini doyasıya çıkarma imkanı sunuyor. GoGear Aria’nın yeni modellerinde bulunan inovatif FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıștırılmıș MP3 müzikte aynen olușturarak müziği önemli ölçüde zenginleștirerek genișletiyor ve orjinal CD kalitesinin üzerinde müzik deneyimi yașatıyor.

GoGear Aria’nın beraberinde bulunan ve kolay kullanımlı Philips Songbird programı ortam dosyalarını keşfedip oynatmanızı, zahmetsizce senkronize etmenizi sağlıyor. Ayrıca, sezgisel ve güçlü müzik yönetim özelliği, yeni sanatçıları ve müzik tarzlarını doğrudan program üzerinden bağlanacağınız müzik ve ortam mağazaları, servisler, web sitelerinden keșfetmeye ve eğlencenin keyfini çıkarmaya davet ediyor.

Öte yandan ses yalıtımlı kulaklıklarla, düşük ses düzeyinde, normal kulaklıklara göre daha mükemmel ses kalitesi sunan GoGear Aria’nın 2,4 inçlik yüksek çözünürlüklü havalı ekranı sayesinde de mükemmel video kalitesinin ve canlı görüntülerin keyfini sürebilirsiniz. Radyolu 4 GB ve 8 GB, radyosuz 4 GB olmak üzere farklı modelleri bulunan GoGear Aria’nın uzun ömürlü şarjı ile en sevdiğiniz müzikleri 45 saate kadar dinleyebilir, videoları ise 5 saate kadar izleyebilirsiniz.

Philips GoGear Aria’nın özellikleri bu kadarla sınırlı değil… 20 radyo istasyonuna kadar dilediğiniz istasyonu cihazının kanal hafızasına kaydedebilirsiniz. Böylece, frekansı her seferinde manuel olarak ayarlamak zorunda kalmadan en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Philips GoGear Aria’ya 179,90 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir