Native Union SWITCH ile Müziğin Keyfine Varın

Native_Union_SWITCH_02

Yazın gelişiyle tatil dönemi de başladı. Denize girmek, doğada yürüyüş yapmak kısacası evlerden uzaklaşıp eğlenceli zaman geçirmek herkesin hayali…  Bu hayalleri gerçeğe dönüştürürken akıllı telefonunuzda veya tabletinizde taşıdığınız sevdiğiniz müzikleri de sevdiklerinizle beraber dinlemeniz mümkün. elmasepeti.com’da 399,90 TL’den satışa sunulan Native Union Bluetooth’lu taşınabilir hoparlör ile hem sevdiğiniz müzikleri dilediğiniz zaman dinleyebilir hem de bu ürünü telefonunuzun ya da tabletinizin şarjı bittiği zaman harici şarj cihazı olarak kullanabilirsiniz.

Yaz tatilinde Native Union Bluetooth’lu taşınabilir hoparlör ile en sevdiğiniz şarkıları sahilde, havuz başında kısacası her an her yerde dinleyebilirsiniz. Bluetooth özelliği sayesinde kablosuz olarak çalışabilen hoparlör, dahili mikrofonu sayesinde gelen aramaları yanıtlama imkanı da sunuyor ve böylece konferans yapabileceğiniz mini bir istasyon olarak kullanılabiliyor. Ayrıca enerji merkezi özelliği sayesinde, iPhone, iPod ya da diğer mobil cihazlarınızı USB kablo ile şarj etmenize de olanak sağlıyor.

Native_Union_SWITCH_01

Doğal ve maksimum netlikte ses elde edebilmek için profesyonel ses mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanan SWITCH, içerisinde bulunan aktif sub-woofer ve üç adet yüksek performanslı sürücü ile klasikten hip-hop’a kadar tüm müzik türleri için mükemmel müzik performansı sunuyor. Ayrıca Full-Duplex mikrofonu sayesinde birden fazla kişinin sesinin tek bir seferde duyulmasını sağlayan SWITCH, konferans görüşmeleriniz için mini bir istasyon görevi görüyor ve Bluetooth ile uyumlu tüm cihazlarla kullanılabiliyor. Bu özelliklere ek olarak 1800mAh bataryası ile 14 saate kadar kesintisiz müzik çalabilir ya da mobil cihazınızın şarjı bittiği zaman harici şarj cihazı olarak kullanabiliriz.

Üç muhteşem özelliği bir arada barındıran ve siyah veya beyaz renk seçenekleriyle gelen Native Union Bluetooth’lu taşınabilir hoparlör, elmasepeti.com’da 399,90 TL (KDV dahil) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir