OneDrive’dan Herkese 15 GB, Office 365 Abonelerine 1 TB Ücretsiz!

OneDrive_logo

Microsoft, ücretsiz OneDrive bulut depolama hizmetinin kapasitesini tüm aboneler için 7 GB’dan 15 GB’a çıkardığını duyurdu. Üstelik Office 365 aboneleri, 1 TB boyutunda ücretsiz bulut depolama hizmetinden yararlanabilecekler.

OneDrive ile kullanıcılara değer verdikleri fotoğrafları, videoları, belgeleri ve diğer tüm dosyaları saklayabilecekleri ve kolayca paylaşabilecekleri güvenli bir depolama alanı sunan Microsoft, hizmetle sunulan ücretsiz depolama kapasitesini artırdığını duyurdu. Bundan böyle tüm OnDrive aboneleri 7 GB yerine 15 GB ücretsiz depolama alanından faydalanabilecekler.

Üstelik Office 365 aboneleri, yakında Office 365 aboneliğiyle birlikte 1 TB OneDrive depolama alanına kavuşacaklar. Bu sayede dizüstü bilgisayarlarındaki, akıllı telefonlarındaki ve tabletlerindeki uygulamalarla dünyanın en popüler üretkenlik yazılımı Office’in gücünden faydalanırken, muazzam bir depolama alanına inanılmaz düşük bir fiyata sahip olma şansı yakalayacaklar.

Ayrıca daha fazla depolama alanı isteyen ve Office 365 aboneliğine ihtiyacı olmayan kullanıcılar, çok daha uygun fiyatlara aylık depolama alanı satın alabilecekler.

OneDrive1

OneDrive ile Hayat Bir Harika!

Microsoft Türkiye Windows Ürün Müdürü Leylim Erenel, konuya dair şunları söyledi:

“Hayatınızın akışında yeni anılar oluştukça ve değerli içerikler biriktikçe, tüm dosyalarınızı bir arada tutmak için ihtiyacınız olan alanın da gittikçe büyüdüğünün farkındayız. Bu nedenle Microsoft olarak, kullanıcıların değer verdikleri fotoğrafları, videoları, belgeleri ve diğer dosyaları tek bir yerde güvenle ve kolayca erişebileceği şekilde saklamasına olanak sağlayan OneDrive depolama hizmetinde tüm kullanıcılar için ücretsiz depolama alanını 7 GB’dan 15 GB’a çıkardık. Üstelik Office 365 aboneleri, kendilerine sunulan özel fırsat kapsamında tam 1 TB boyutunda depolama alanından faydalanabilecekler.”

OneDrive fiyatlandırma ve kapasite değişimine dair tüm güncellemeler Temmuz ayından itibaren geçerli olacak. Mevcut abonelerin ek bir işlem yapmasına gerek kalmadan indirimler otomatik olarak planlarına yansıyacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir