Onlysoft hazırlıkları sona yaklaşıyor

9 – 12 Aralık 2010 tarihlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde da yazılım sektörünü ilk kez kapsamlı bir organizasyonla bir araya getirecek olan Onlysoft Fuarı çalışmaları yoğun şekilde sürüyor

Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan; şu ana kadar sektörün öncüsü 75 firmanın fuarda yer aldığını zaman yaklaştıkça katılımlarda hızlı bir şekilde artığını, Onlysoftta bu yıl 125 katılımcı 25.000 ziyaretçi hedeflediklerini belirtti. Onlysoft Fuarında Türkiye’nin her yanından Erp, Crm, İş Zekası, Sektörel İş Çözümleri, E- Devlet, E-Sağlık, E-Eğitim, Kobilere özel program çözümleri; ziyaretçilerin bilgisine sunulacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Onlysoft Fuarında E-Belediye çalışmalarını tanıtacak
Onlysoft Fuarı’na Istanbul Büyükşehir Belediyesi büyük bir standla katılarak, internet üzerinden yapılan tüm belediyecilik hizmetlerini sergileyecek. Ayrıca İBB Bilgi İşlem Daire Başkanı tarafından akıllı şehirler konulu bir konferansta verilecek.

İBB aynı zamanda Onlysoft Fuarının açık hava reklam sponsoru olarak şehrin en önemli köprü, billboard ve diğer reklam imkanları ile Onlysoft’u destekleyecek.

Onlsoft tüm iş dünyasını kapsayacak bir şekilde organize edildi
Onlsoft için en büyük kurumsal şirketlerden en küçük ölçekli kobilere, bilişim sektörü, kamu kurum kuruluşlarından, eğitim ve sağlık kuruluşlarına kadar çok geniş bir yelpazeye hitap eden bir organizasyon yapılıyor. Yazılım sektörünün bu ilk fuarı sektör içinde heyecanla bekleniyor.

Katılımcıların büyük bir çoğunluğu KOSGEB desteğinden faydalanarak fuara katılıyor
Onlysoft’a katılacak olan Kosgeb üyesi her işletmeye en az 12 en fazla 50 m2 için, kapalı alan katılımlarına metrekare ücreti destek üst limiti 80 TL/M2; geri ödemesiz destek sağlanıyor.

Türkiye’nin en donanımlı ve en son teknolojiye sahip fuar merkezi olan İstanbul Fuar Merkezi Onlysoft Fuarına ev sahipliği yapıyor.

kaynak: http://www.kurumsalhaberler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir