Oracle, EMEA Bölgesinde Yüksek Performans Gösteren Uzman İş Ortaklarını Ödüllendiriyor

“OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri”, İş Ortaklarını Farklılaşma Konusunda Teşvik Edecek 

Reading, İngiltere – 23 Mart 2010

Haberin Önemli Noktaları

 • Oracle tüm iş ortaklarını, uzmanlık ve kendi kendine yeterlik konularında başarılarını tasdik ettirme fırsatı sunan yeni, bir yıllık ödül programı “OPN  EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri”ne (OPN EMEA Partner Specialization Awards) başvurmaya çağırıyor.
 • Ödüller, iş ortaklarının önemli Oracle çözüm alanlarında uzmanlaşmak için resmi bir süreci takip ederek sektör tarafından tanınmalarına yardımcı olmayı amaçlayan, Oracle’ın yeni başlattığı “OPN Uzmanlık” programına paralel olarak verilecek.
 • “Oracle OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri”ne, bir ya da daha fazla ürün veya sektör alanında uzmanlığa sahip ve mükemmel bir çözüm inovasyonu sergileyen Oracle iş ortakları başvurabilecek. Ödül kategorileri ise şöyle:
  • Yılın Teknoloji İş Ortağı
  • Yılın Uygulama İş Ortağı
  • Yılın ISV İş Ortağı
  • Yılın Orta Ölçekli İş Ortağı
  • Yılın Endüstri İş Ortağı
  • Yılın Değer Katan Dağıtıcısı
  • Yılın Accelerate İş Ortağı

 

 • Ödüllere doğrudan kendileri aday olabilen “Oracle PartnerNetwork” üyeleri, “OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülü”nü kazanmaları halinde, “Oracle PartnerNetwork Global Ödülleri” programına da katılacak ve uzmanlıktaki başarıları sayesinde global olarak tanınma olanağına sahip olacaklar.
 • “Oracle Uygulama” ve/veya “Oracle Teknolojileri” kapsamında bulunan; orta ölçekli müşteriler için veya belli bir sektöre yönelik olarak geliştirilmiş çözümler ödül programına katılabilecekler.
 • Bu ödüllerin yanı sıra “OPN Uzmanlık” iş ortakları, bazı ek kazançlara da sahip olacaklar. Bunların arasında kazanan her bir uzmana ilişkin özel logolar, Çözümler Katalogu yoluyla Oracle.com’da yer alma şansı, ücretsiz ek değerlendirme ve inceleme belgesi, ücretsiz destek talepleri, çözüm servislerinin gösterimi ve kurulum metodolojilerine erişim de bulunuyor.
 • Seçim kurulu, European Software & Services Research Başkan Yardımcısı Martin Canning ile IDC Yazılım Kanalları Araştırma Birimi Program Direktörü Darren Bibby’den oluşuyor. Martin Canning ve Darren Bibby aday ve finalistlerin kısa listelerinin oluşturulmasında Oracle kurulu üyelerine yardım edecekler.
 • “OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri”nin ilk sahipleri, 19 Eylül 2010’da duyurulacak. Programa katılmak isteyen iş ortakları http://www.oracle.com/dm/10q3field/45412_ev_oracle_partner_specialization_awards_form.html adresinden giriş yapabilirler. “OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri”ne katılım hakkında bilgi almak için OPN iş ortağı sitesi”ni ziyaret edebilirsiniz.

 

Destekleyici Demeç

 • “Oracle EMEA Bölgesi İşbirlikleri ve Kanallardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Stein Surlien konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu ödüller, Oracle ürünleri üzerinde ‘uzmanlık’ elde eden iş ortaklarımızın yenilikçilik, mükemmellik ve sorumluluk anlamında en yüksek seviyede bulunduklarını ortaya koymaktadır. Müşterilerin en kritik iş zorluklarını çözecek cazip ve denenmiş çözümler sunmada kendini kanıtlamış iş ortakları arıyoruz. Ödülü, Oracle’la ilgili olarak yürüttükleri işlerinde ve seçkin Oracle çözümlerinde kesin bir başarı ve büyüme gösteren iş ortakları olacaklardır.”  

 

Destekleyici Kaynaklar

 

Oracle ParnerNetwork Hakkında

Oracle PartnerNetwork (OPN) Specialized, Oracle’ın iş ortakları programının en yeni versiyonudur ve iş ortaklarına daha iyi gelişmeleri, satış yapabilmeleri ve Oracle çözümlerini daha iyi uygulayabilmeleri için ihtiyaç duydukları araçları sağlar. Oracle’ın genişleyen ürün yelpazesi, iş ortakları üssü ve iş fırsatlarını tanımak için geliştirilen OPN Specilized (Uzmanlık) programı, eğitim kaynakları ve Oracle ürünleri hakkında özel bilgi desteği sunar. OPN sayesinde iş ortaları “Uzmanlık” elde ederek sektörde farklılaşma yeteneğine sahip olurlar. “Uzmanlık” ise yetkinlik gelişimi, elde edilen iş sonuçları, uzmanlık ve başarının kanıtlanması yoluyla elde edilebilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için http://www.oracle.com/partners adresini ziyaret edebilirsiniz.

Oracle Hakkında

Oracle (NASDAQ: ORCL) dünyanın en kapsamlı, açık ve entegre iş yazılım ve donanım sistemleri şirketidir. Oracle hakkında daha fazla bilgi için http://www.oracle.com adresindeki web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir