Oracle Türkiye, 50’den Fazla Sunumun Gerçekleştiği Oracle Day 2009’u Başarıyla Tamamladı

Onlarca Sunum, Duyuru ve Haberin Yapıldığı, Yılın En Önemli BT Etkinliklerinden Biri Olan Oracle Day 2009, Oracle İş Ortakları ve Müşterilerinden Oluşan Yaklaşık 3.000 Katılımcıyı Bir Araya Getirdi.
İstanbul, Türkiye – 4 Kasım 2009
Haberin Önemli Noktaları

  • Oracle Türkiye, 4 Kasım’da İstanbul Swissotel’de düzenlenen ve yılın en önemli bilişim etkinliklerinden biri olan Oracle Day 2009’u başarıyla tamamladı. Etkinliği, Türkiye’nin en önemli şirketlerinin önde gelen BT yetkililerinden oluşan, yaklaşık 3.000 kişi ziyaret etti.
  • Büyük çoğunluğu Oracle Türkiye iş ortakları ve müşterilerinden oluşan ziyaretçiler telekomünikasyon, bankacılık, sağlık, sigorta ve üretim-dağıtım sektörlerine yönelik özel olarak düzenlenen, paralel oturumlarda bir araya geldiler.
  • Tecrübenin İnovasyonla Buluşma Noktası sloganıyla duyurulan, 50’den fazla sunum ile bilgi dolu bir etkinlik olan Oracle Day 2009 ziyaretçileri, Oracle’ın en yeni çözümlerini ilk elden tecrübe etme fırsatı bulurken; Oracle iş ortalarının gerçekleştirdiği başarı öyküleri hakkında da detaylı bilgi edindiler.
  • Oracle Day 2009, organizasyonun gücünü artıran sunumlar, demolar, yeni bağlantılar kurma imkanı veren etkinlikler ve daha pek çok aktivitelerle dolu bir programla gerçekleştirildi.
  • Etkinlik, Oracle OpenWorld konferansında duyurulan Oracle Database 11g Release 2 güncellemesi, Oracle Fusion Middleware 11g stratejisi, Oracle uygulamaları ve sektörel çözümler (sağlık, telekomünikasyon, bankacılık, sigorta ve üretim-dağıtım sektörleri) hakkındaki en son haberlere de ev sahipliği yaptı.
  • Bunlara ilave olarak etkinlik ziyaretçileri en yeni ürün geliştirmeleri hakkında bilgi alırken; Oracle’ın önde gelen uzmanları tarafından verilen sunumlarda kurumların maliyetlerini azaltmalarını sağlayan, verimliliklerini artıran ve mevcut ortamda daha iyi rekabet etme fırsatı tanıyan yöntemleri de öğrenmiş oldular.
  • Oracle Day 2009, Türkiye’nin önde gelen kurumlarının Oracle çözümleriyle gerçekleştirdiği önemli projelerin sunumlarına sahne oldu. Etkinlikte başarı öyküsüne dönüşen projeleriyle büyük ilgi gören kurumlar şöyle:
    Maliye Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Türk Telekom, Garanti Bankası, Turkcell, Yapı Kredi Sigorta, Petrol Ofisi, Eti, Zurich Sigorta, BAT Türkiye, Allianz Sigorta, Teknik Alüminyum, Aksigorta, Bank Asya, Anadolu Sigorta ve Baxter.

Destekleyici Demeçler

  • Oracle Türkiye Ülke Lideri / Genel Müdürü Gürhan Kalelioğlu etkinlikle ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Oracle olarak müşterilerimizin başarılı olmalarını sağlayacak ve iş ortaklarımızın işlerini büyütmelerine yardımcı olacak yenilikçi ürün ve çözümler sunmaya odaklanmış durumdayız. Bugün, maliyetlerini azaltmalarına, operasyonel verimliliklerini artırmalarına ve risk yönetmelerine yardım eden entegre ve açık çözümler sunarak Türkiye’deki hem kamu sektörü hem de çeşitli alanlarda faaliyet gösteren özel sektör kurumlarının BT yatırımlarını genişletmelerine yardımcı oluyoruz. Oracle Day, geniş ürün ve endüstri yelpazemizi keşfetmek, iş ortaklarımızla tanışmak ve en son ürün geliştirmelerini ilk elden tecrübe etmek isteyen herkese kapılarımızı açtığımız yılın en önemli bilişim etkinliklerinden biridir.”

Destekleyici Kaynaklar

Oracle Hakkında

Oracle (NASDAQ: ORCL), dünyanın en büyük iş yazılımları şirketidir. Oracle hakkında daha fazla bilgi için http://www.oracle.com adresindeki web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir