Oyun Dünyasını Her Yönden Saran Canavar: ASUS Cerberus Oyun Kulaklığı

ASUS Cerberus gaming headset

ASUS, Akıllı Cihazlar, PC ve Mac için Geliştirilen Cerberus Oyun Kulaklığını Sunar

Güçlü bass için 60mm sürücüler ile donatılan kulaklık seti, çift mikrofon tasarımı ve mükemmel gürültü izolasyonu sağlayan tam boy 100mm kulak yastıkları ile pratik ve rahat kullanım olanağı sunuyor

ASUS, akıllı cihaz, masaüstü ve dizüstü bilgisayar kullanıcılarına yönelik oyun kulaklığı Cerberus’u tanıttı. Hem oyun hem de mobil kullanım için tasarlanan kulaklık seti, güçlü, derin ve canlı sesler sunuyor.

60mm büyüklüğünde neodimyum mıknatıslı sürücüler ile donatılan Cerberus, dinlediklerinizin tüm duygusal derinliğini hissedebilmeniz için güçlü bass performansı sunuyor. Yeni kulaklık seti, gürültüyü engelleyen son derece konforlu 100mm kulak yastıklarına ve yenilikçi çift mikrofon tasarımına sahip. Taşıması kolay 1,2m kulaklık kablosu ise 1,3m uzatma kablosu ile toplam 2,5 metreye uzatılarak Cerberus’un ilettiği kusursuz ses performansından daha fazla hareket özgürlüğü ile faydalanabilmenizi sağlıyor.

Her koşulda üstün, dikkat dağıtmayan ses kalitesi

ASUS mühendisleri Cerberus’u oyun oynamaktan müzik dinlemeye ya da film izlemeye kadar her koşulda üstün ses kalitesi iletecek şekilde tasarladılar.

Kulaklık setinin 60mm neodimyum mıknatıslı sürücüleri, son derece gerçekçi, sarmalayan bir ses performansı sunarak silah atışı ve ayak sesleri gibi oyun efektlerini ve seslerin geliş yönünü net bir biçimde duymanızı sağlıyor. İster geniş bir stadyumda rock performansı olsun ister gerçekçi film müzikleri ya da net ve anlaşılır konuşmalar olsun, Cerberus tüm sesleri asıllarına uygun olarak yeniden üretiyor.

Cerberus, poliüretan kaplı tam boy 100mm deri kulak yastıkları ile mükemmel gürültü izolasyonu sunarak dış dünya tarafından rahatsız edilmeden ses kaynağına odaklanabilmenizi sağlıyor. ASUS tasarımcıları, Cerberus’un yerine iyice oturması için kafa bandının kavrama gücünü hassasiyetle dengelediler. Hava geçirgenliği yüksek bir malzemeden üretilen yastıklar ise kulaklık setinin uzun süreli kullanımlarda bile konforlu kalmasını sağlıyor.

Çok amaçlı kullanım için yenilikçi tasarım

Cerberus tüm koşullar altında sesleri en yüksek kalitede iletecek biçimde geliştirildi. Ayrıca, akıllı telefonlar ile tabletlerden, Mac ve bilgisayarlara kadar çoğu modern cihaz ile uyumlu olacak biçimde tasarlandı.

Oyunlar için Cerberus’ta tek yönlü bir mikrofon bulunuyor. İstenmeyen arka plan gürültülerinin algılanmasını engellemek için kaliteli sünger ile kaplanan mikrofon, oyun içi iletişimde mükemmel performans sergiliyor. 1,3 metrelik uzatma kablosu ile toplam kablo uzunluğunu 2,5 metreye çıkaran Cerberus, bilgisayarlara ve ev eğlence sistemlerine bağlamak için de ideal. Dahası, uzatma kablosunda bulunan Y-ayırıcı, 3,5mm kulaklık ve mikrofon girişleri de sunarak Cerberus’un birçok cihaz ile uyumlu olmasını sağlıyor. Üstelik her iki kablo da daha dayanıklı olmaları için örgülü bir yapıya sahip.

Mikrofonu kolaylıkla çıkarılabilen Cerberus, mobil ve akıllı cihazlarla da rahatlıkla kullanılıyor. Uzatma kablosu kullanılmadığında 1,2 metrelik kablosu ile mobil kullanım için ideal bir kablo uzunluğuna sahip olan Cerberus, kablolarla ilgili tüm endişelerinizi ortadan kaldırıyor. Ana kablosunda bulunan dört kutuplu 3,5mm jak akıllı cihazlara bağlanmayı basitleştirirken, kablo üstünde yer alan mikrofon ise hareket halindeyken sohbet etmeyi kolaylaştırıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER   ASUS Cerberus  
  • 60mm neodimyum mıknatıslı sürücüler
  • Çıkarılabilir süngerli mikrofon
  • Sessiz düğmesine sahip kablo üstü mikrofon
  • 2,5m toplam kablo uzunluğu
  • 3,5mm, 4 kutuplu mikrogon ve 1,2m kablo uzunluğuna sahip mikrofon konnektörü
  • 1,3m Y uzatma kablosu ile ayrı 3,5mm kulaklık ve mikrofon jakları içerir
  • Çoğu akıllı telefon, tablet, masaüstü ve dizüstü bilgisayar ile uyumludur
  • Ağırlık: 266gr (kablo ile)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir