ÖZGÜRLÜĞÜN YENİ ADI SONOS

sonos dijital müzik
Sonos Digital Müzik Sistemi ile Herkesi Mutlu Edeceksiniz.

Evinizin veya bulunduğunuz yerin her odasına, avucunuzun içindeki LCD ekran kontrolür ile sahip olmak ister misiniz? Buna sahip olmak isteyenler için Sonos Çoklu Ortam Digital Müzik Sistemine sahip olmanız yeterli.

Sonos Dijital Müzik Sistemi, tüketicilerin dijital müziklerini evlerinin her tarafında dinlemelerine ve avuçlarının içinden kontrol etmelerine imkan tanıyan kablosuz, tam renkli LCD ekran kontrolörüne sahip ilk ve tek

Çok alanlı dijital müzik sistemidir.

Sonos Dijital Müzik Sistemi, iki parçadan oluşmaktadır: şebeke halinde müziği evdeki herhangi bir “alan”a dağıtan, çalan ve çoğaltan audio player olan Sonos™ Zone Player, ve kablosuz, elde tutulan bir cihaz olan, yatak odasından arka bahçeye kadar herhangi bir yerden kullanıcının müziğe erişimini, kişiselleştirmesini ve kontrol etmesini sağlayan tam renkli ekranlı Sonos™ Controller.

sonos dijital müzik

Orjinal halini görmek için resmin üzerine tıklayınız.

Zone Player, evdeki her odada, kaliteli audio özelliklere sahip güçlü ve kompakt 50 Watt kanal amplifikatör yoluyla muhteşem bir ses sağlar. ZonePlayer, PC, Mac veya Network Attached Storage (NAS) (Ağ Ekli Depolama)’da yüklü olan ve kişiselleştirilebilen İnternet Radyo İstasyonları ile birlikte gelen MP3, WMA, AAC (MPEG4), FLAC, AIFF, Ogg Vorbis ve WAV da dahil olmak üzere oldukça geniş bir yelpazede müzik formatına erişebilir ve çalabilir. Yerleşik kablolu ve kablosuz olanaklar, tüketiciye ekstra maliyet getirmeksizin yükleme esnekliği sağlar.

sonos dijital müzik

Orjinal halini görmek için resmin üzerine tıklayınız.

Tam-renkli LCD ekran ve dokunmatik kaydırma çubuğu ile tasarlanmış olan duyarlı Kontrolör, tüketicilere kolaylık sağlamaktadır. Bir alan seç, bir şarkı seç ve çal’a bas. Görüş çizgisi olarak sınırsızdır. Müzikseverler aynı şarkıyı senkronize olarak her odada çalabilir veya değişik odalarda değişik şarkılar çalabilir, akşam için sevdiklerini sıralayabilir veya rastgele çalma ile koleksiyonlarını yeniden keşfedebilirler; internete rahatlıkla bağlanabilir, internet üzerinden istediğiniz radyoyu dinleyebilirsiniz.

sonos dijital müzik

Orjinal halini görmek için resmin üzerine tıklayınız.

Yüksek çözünürlüklü LCD, herhangi bir alanda herhangi bir zamanda, mevcut olduğu takdirde albüm resmi de dahil olmak üzere ne çaldığını göstermektedir.

2222$’a Sonos BU-130 pakediyle evinizin 2 odasına bütün digital müzik arşivinizi sunabilirsiniz.

Sonos ile herkesi mutlu etmek artık daha kolay.

Bilgi için ; SFRKD

Tel : 0212 257 75 00

Faks : 0212 265 91 56

www.sfrkd.com

Not: Basın bülteninden derlenmiştir.

1 Yorum

  1. VolkanB Yanıtla

    Sonos birazda cüzdanımı mutlu etsin. O fiyat ne. Parayı ağaçtan mı topluyoruz, Sony vaio alırım daha ii.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir