Packard Bell'den ilk 500Gb'lı Netbook serisi : DotS Turkiye'de Satista!

LED ekranli, ilk 500Gb’lı netbook serisi DotS ile özgürlük zirvede!

Yeni Packard Bell dot s 399$ + KDV fiyatıylaTürkiye’de satışta!

2009 yılından bu yana, Packard Bell 10,1 inç’lik sevimli bir cihaz olan dot s’in başarısıyla mini dizüstü bilgisayar piyasasındaki iddiasını ortaya koydu. Çarpıcı tasarım ve gün boyu batarya performansı ile eş anlamlı olan dot s kullanıcılarına sunduğu mükemmel performans ve eşsiz akıllı özelikler ile hareket halinde bilgisayar kullanımı deneyimini zenginleştiriyor.Packard Bell’in yeni dot s koleksiyonu benzersiz doğuştan şık stili ve gösterişli renkleriyle hemen dikkat çekiyor.Mobilite ve kullanım kolaylığından en iyi şekilde faydalanıp özgürlüğün tadını çıkarmanızı sağlayan Packard Bell dot s eşsiz tasarımıyla fark yaratıyor.

Doğal öğeler somut bir formda vücut buluyor. Söz konusu mini dizüstü bilgisayarları olduğunda stile çok önem verenler için, yeni Packard Bell dot s doğa hissini şık bir tasarımda birleştirerek güçlendiriyor.Akan suyu çağrıştırıyor: pencerede hareket eden narin yağmur damlaları gibi bilgisayarın kapağında birbirini izleyen simetrik işaretler oluşturuyor.Yeni Packard Bell dot s’in renkleri tasarlanırken doğadan ilham alınmıştır.

Nehir Siyahı karanlık gecede alacalı ışık efektleri yaratan ay ışığı ile aydınlanan bir nehri çağrıştırıyor.

Galaksi Beyazı hayal gücünüzün kapıları samanyolunun sonsuz güzelliğine açılıyor. Galaksi beyazı, uçsuz bucaksız galaksiyi temsil ediyor… bütünüyle çağ ötesi bir stil.Gizemli Mor günbatımında menekşe gölgelerinde gizlenen sihir ve gizem duygusunu yansıtıyor – siyah ve beyaz klavye ve avuç yaslama alanı seçenekleri mevcuttur.Parfüm Pembesi taze çiçekleri sembolize ediyor, bir buket çiçeğin eşsiz güzellikteki kokusu tazelik ve lüks hissi veriyor.

Yeni Packard Bell dot s’in saf zarafeti her ayrıntısı dikkatle hazırlanan özenli bir çalışmanın ürünüdür. Avuç yaslama alanı kapağın şeklini yansıtırken klavyenin üst kısmı dış renk ile uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Tek-tık fonksiyon tuşları

Packard Bell dot s standart klavyenin %93’ü büyüklüğündeki geniş klavyesiyle kolay yazma olanağı sunuyor ve bilinen çoklu komut özelliklerine sahip dokunmatik faresi sadece iki parmakla gezinti için mükemmel. Fonksiyon tuşlarının üzerine uygun bir şekilde yerleştirilen ve simgelerle gösterilen tek-tık kısayol tuşları sayesinde basit bir dokunuşla sık kullanılan uygulama ve fonksiyonlara erişmek mümkün. Oynatma, durdurma, ses açma veya kısma ve daha birçok fonksiyon artık hiç olmadığı kadar kolay. MyBackup tuşu dosyalarınızı ne zaman ve nereye yedeklemek istediğinizi ayarlamanıza yardım ediyor.

Özgürlüğün Zirvesi

Yeni Packard Bell dot s kullanıcısını tamamen özgür kılmak için tasarlanmıştır. Son derece ince ve hafif (yaklaşık 1 inç ve 1,2 kilo ağırlığında) olan bu bilgisayar standart bir dergiden (yaklaşık 25 x 18 cm) bile daha küçüktür.

Tek şarjda 8 saate kadar batarya ömrü sizi kablolardan kurtarıyor. Düşük güçlü Intel® Atom™ işlemciler iyileştirilmiş çoklu görev deneyimi1 sunuyor.

Son olarak, yeni fişli adaptör geleneksel AC adaptörlerin yerini alıyor; daha hafif ve daha kompakt olan bu aksesuar çantanızda taşımak için ideal.

Her zaman… temas halinde!

Yeni Packard Bell dot s istediğiniz zaman istediğiniz yerde arkadaşlarınız ve aileniz ile görüşebilmenizi sağlıyor.

Dâhili web kamerası ve mikrofonu ile her yerde arkadaşlarınız ve aileniz ile yüksek çözünürlükte yüz yüze sohbet edebilirsiniz.

Packard Bell Social Networks uygulaması, sadece atanmış tuşa basarak Facebook, YouTube ve Flickr’da arkadaşlarınızın durumunu takip etmenizi ve kendi durumunuzu güncellemenizi sağlıyor.

Wi-Fi® bağlantısı ve isteğe bağlı Bluetooth 3.0 favori dosyalarınızı maksimum hızda ve çok kolay bir şekilde paylaşma imkânı sunuyor.

Packard Bell dot s fotoğraf ve video düzenleme için olduğu kadar depolama ve paylaşım için de idealdir. Maksimum 250 GB sabit disk, hepsi bir arada kart okuyucu ve tam sürüm Adobe® Photoshop Elements 9 bu mini dizüstü bilgisayarın gizli cevherleri.

Stoklar, ürünle birlikte verilen yazılım ve teknik özellikler ülkeye göre değişmektedir. Packard Bell dot s ailesinden DotSE3/N570/2/500/BT/W7S konfigürasyonlu DotSe3 modeli Türkiye’de Haziran ayından itibaren  399$+kdv fiyatıyla satıştadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir