Packard Bell'den yepyeni bir notebook: Easynote TS

Yepyeni Packard Bell EasyNote TS ile dijital yaşamınız hem yeni bir tarz kazanıyor hem de daha konforlu hale geliyor. Zorlu isteklerde bulunan kullanıcılar için tasarlanan bu seri, elektronik cihazların modern aksesuarlar haline geldiği son trendlere mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.Farklı renk seçenekleri olan 15,6 inç geniş ekran Packard Bell Easynote TS tarzdan kesinlikle ödün vermeden günlük bilgisayar kullanımı için idealdir.Abanoz siyah, Lal kırmızı veya İnci beyaz olmak üzere üç büyüleyici rengi olan Packard Bell EasyNote TS şık papatya zinciri desenli kapakla uyumlu zarif bir avuç yaslama alanına sahiptir. Şık yüzeyi ve oval endüstriyel tasarımı geniş ekranda çalışma keyfi sunuyor.

Yazı yazma deneyimini konforlu hale getiren ve zum, döndürme, navigasyon ve gezinme işlemlerinin parmak ucuyla rahat bir şekilde yapılmasını sağlayan elastik klavye ve mükemmel çoklu komut özellikli dokunmatik fare her ayrıntıya önem verildiğinin göstergesidir.

Fonksiyon tuşlarının üzerine uygun bir şekilde yerleştirilen ve simgelerle gösterilen tek tıkla kısayol tuşları sayesinde basit bir dokunuşla sıkça kullanılan uygulama ve fonksiyonlara erişmek mümkündür. Yedekleme, oynatma, durdurma, ses açma veya kısma ve daha fazlası. Şimdi her zamankinden daha kolay.

Komple sosyal ağ etkileşimi Packard Bell sosyal ağ etkileşimi 2.0 tuşuyla etkinleştirilir. Şimdiye kadarki en mükemmel uygulama olan Packard Bell Sosyal Ağları tek bir düğmeye dokunarak en popüler sosyal ağ sitelerine aynı anda bağlanmanızı sağlar. Facebook’taki arkadaşlarınızla iletişime geçin, YouTube™‘da video izleyin ve paylaşın ve fotoğraf koleksiyonunuzu Flickr’a yükleyin.

Dizüstü bilgisayarınızın dâhili web kamerası[1] ve mikrofonuyla her yerde arkadaşlarınız ve ailenizle yüksek çözünürlükte yüz yüze sohbet edebilirsiniz. Zahmetsiz bir müzik, ses ve görüntülü sohbet deneyimi için cep telefonunuzun kulaklığını takın ya da Adobe® Photoshop® Elements 8 tam sürümü ile fotoğraflarınızı organize edin ve düzenleyin. Birleşik bağlantı, bağlantı değiştirme zahmeti olmadan müzik dinlemenize, arkadaşlarınız ve aileniz ile sohbet etmenize olanak tanır.

WiFi ağ bağlantısı ile herhangi bir kablosuz erişim noktasından online olabilir ve son Bluetooth teknolojisi sayesinde dar kapsama alanlı dijital cihazlara daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.[2]

Packard Bell EasyNote TS ile net ve canlı görüntüler. HD ekran[3] isteğe bağlı Blu-ray disk sürücü ve HDMI™ port ile birleşir. En sevdiğiniz müzik koleksiyonunuzun, değerli anılarınızın olduğu fotoğraf albümlerinizin ya da diğer multimedya içeriklerinizin kopyalarınızı oluşturup paylaşın.

Mükemmel bir dizüstü bilgisayar keyfi ve üstün performans deyince akla ilk Packard Bell gelir.

Packard Bell EasyNote TS’nin USB 3.0 konnenktörü[4] sayesinde eskisinden 10 kat daha hızlı veri alışverişi yapabilirsiniz. Maksimum 750 GB’lik değerli verilerinizi saklayabilirsiniz.

Ayrıca, Packard Bell EasyNote TS dizüstü bilgisayarlar uyarlanabilir performans için 2. nesil Intel® Core™ işlemci ailesi ve uzatılmış pil ömrü için NVIDIA® Optimus™ teknolojisi destekli NVIDIA® GeForce® GPU’lar ile donatılmıştır[5].

· 15,6 inç tasarım ile günlük bilgisayar kullanımı
· Zarif yüzey
· Tek tıkla kısayol tuşları
· Komple sosyal ağ etkileşimi

Packard Bell EasyNote TS 1299 $ + KDV fiyatı ile Türkiye’de satışa sunulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir