Philips 3D Ambilight Televizyonlarla Boyut Atlayın

PHILIPS 3D AMBILIGHT TELEVİZYONLAR İLE 3 BOYUTLU GÖRÜNTÜLER ÇOK ETKİLİ

Philips, 3D kampanyası ile sizi stadyumun ortasına davet ediyor. Mart ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, Philips Full HD 3D Ambilight TV ler %30’ a varan indirimlerle kampanya noktalarında satışta olacak.

Kampanya kapsamında, Philips 8605 Full HD 3D Ambilight TV serisinden 40’’,46’’ ve 52’’ televizyon satın alanlar,  aynı zamanda 2 adet Gözlük içeren PTA02 3D Seti hediyesine de ücretsiz sahip olacaklar.Philips’in heyecan verici 3D dünyasını keşfetmeye hazır mısınız?

Artık 3D teknolojisi sinemadan evlere geçiş yaptı ve film, oyun ve spor karşılaşmalarını tamamen farklı bir şekilde deneyimleyeceksiniz. Philips Full HD 3D Ambilight TV’nizi açıp, Active 3D gözlüklerinizi takarak, goller televizyonunuzdan çıkıp oturma odanızın içine girerken kritik pozisyonların derinlik ve gerçeklik kazanmasını izleyeceksiniz.

Philips Full HD 3D Ambilight 8605 serisi size, stadyumda yaşayabileceğiniz keyfi evinizden bile çıkmadan, en konforlu şekilde sunuyor. Ödüllü görüntü kalitesi ve Ambilight’ın sizi içine çeken benzersiz gücü ile birlikte Philips’in 3D televizyonları ile evinizde en üstün izleme deneyimini yaşayacaksınız.

Active 3D Teknolojisi

Philips 3D televizyonlarda; sol ve sağ göz tarafından izlenen iki farklı görüntü, tek bir  3D görsel deneyimde birleşiyor. Full HD 3D deneyimi sunmak için en son teknolojiyi kullanan Philips, Active 3D teknolojisi ile Active 3D gözlüklerin deklanşörlerini TV ekranında gösterilen görüntü ile mükemmel senkronize ederek, hızlı bir şekilde açıp kapayan kablosuz bir verici kullanıyor. Bu sayede görüntüler hiç olmadığı kadar etkileyici, derin ve gerçekçi hale geliyor.

Not : 3D özelliği, 3D olan  kaynaklar ile çalışabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir