Philips Fidelio Soundbar ile Yeni Dönem Sinema Keyfi

HTL9100 angle

Tamamen kablosuz olarak çalışan ayrılabilir hoparlörleriyle Philips Fidelio Soundbar HTL9100, gerçek bir surround deneyimi sunuyor.

Patentli ses teknolojisi ile çalışan Philips HTL9100, Wi-Fi ve Bluetooth’tan farklı frekanslarda çalışabilen sisteme ve pille çalışma özelliğine sahip. Tamamen şarj edildiğinde ayrılabilir surround ses hoparlörleri ile en iyi performansı sunan Philips HTL9100, ana üniteye bağlandığında otomatik olarak şarj oluyor. Kablo kalabalığını ortadan kaldırarak 5.1 Surround Sound alanında akılcı ve zarif bir çözüm sunan Philips HTL9100 ile birlikte gelen kule şeklindeki kablosuz subwoofer ise en iyi surround performansı için tasarlandı.

HTL9100 front HTL9100_contextual image (1)

Sıradan bir soundbarın çok ötesinde olan Philips HTL9100, gerektiğinde ayrılabilen ve pille çalışan yan hoparlörlerle odada istenilen yere yerleştirilebiliyor ve Dolby ve DTC 5.1 dekoderler kablosuz şekilde arka kanal seslerin alınmasını sağlıyor. Kablosuz olarak çalışan subwoofer ve müzik akışı için, Bluetooth özelliği de dâhil olmak üzere çift HDMI girişi ve ARC uyumlu çıkışı ile kurulumu da son derece hızlı. Ses performansı ve şık tasarımı ise bu yenilikçi ürünü tamamlıyor.

HTL9100_Feature_WT

Philips Fidelio HTL9100 için önerilen satış fiyatı 1.999 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir