Philips Kulak İçi Kulaklıklar İle Maksimum Bas, Maksimum Rahatlık!

she3905 gorsel

Yeni Philips She3900 ve She3905 kulaklıklar, ergonomik tasarımları ile kullanıcılara en üst seviyede rahatlık sunarken, yüksek bas ve müzik kalitesiyle de harika bir deneyim yaşatıyor.  

Philips SHE3900 ve SHE3905 kulaklıklar; yüksek bas performansı, kulağınızı rahatsız etmeyen ve dış sesleri de minimuma düşüren fiziksel yapısı ile müzikseverlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Ergonomik oval yapısı ve 3 farklı slikon başlık ile tüketiciye sunulan bu ürün sayesinde, kulağınızın yapısına uygun başlığı seçerek maksimum müzik zevkini yaşayabilirsiniz.

?????????

Dış tasarımıyla da göze çarpan kulaklıkların kablosunun esnek yapısı, müzik kaynağı ve kulaklık arasındaki bağlantıyı kolaylaştırıyor. Philips SHE3905, mikrofon özelliği ile müzik dinlerken, gelen aramalara cevap verme imkanı da sağlıyor.

Philips SHE3900; 39,90 TL’den, Philips SHE3905; 49,90 TL’den satışa sunuluyor.

1 Yorum

  1. F.K. Yanıtla

    SHE3900 kulaklığından alma gafletinde bulundum. Volume yüksek ama inanılmaz tiz bir ses, sıfır bas. Yüksek seslerde zaten kullanılmıyor ses bozuluyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Renklerinin güzelliğine kanıp almayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir