Philips, SMART TV ile dünyanın içeriğini evinize taşıyor

EN AKILLISI PHILIPS’TE

Tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak teknolojiler sunan Philips, SMART TV ile dünyanın içeriğini evinize taşıyor.

Yüksek görüntü kalitesini evlere taşıyan Philips, 6000 serisi 40PFL6606 LED TV ile internette gezinmenizi ve filmleri doğrudan TV’nize indirmenizi sağlayan SMART TV özelliğiyle yepyeni bir televizyon deneyimi sunuyor.

Pixel Plus HD özelliğiyle yüksek çözünürlüklü ekranlar için her kalitedeki HD,standart TV sinyali ve multimedya içeriğinde,netlik ve ayrıntıyı inanılmaz bir görüntü kalitesiyle birleştirerek sunuyor.Çift oynatım hızı eklentisi sayesinde en hareketli sahnelerde bile net görüntülerin keyfini çıkartabiliyor, Clear Sound ve Ambi-wOOX teknolojisi ile de izlediğiniz programdaki her sesi öncekinden çok daha berrak bir şekilde duyma deneyimi yaşıyorsunuz.

SMART TV ile özgürlüğün keyfine varın

SMART TV özelliği çok sayıda çevrimiçi deneyim yaşamanıza olanak veriyor.Dilediğiniz zaman doğrudan filmlerin,fotoğrafların,eğlendirici bilgilerin ve Internet’in keyfini çıkartabiliyor,Wi-fi internet bağlantısı sayesinde SMART telefonunuza uzaktan kumanda görevi yükleyip televizyonunuzu telefonunuz ile yönetebiliyorsunuz.

Internet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlanarak ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçebiliyorsunuz. Philips menüsü,TV ekranınıza uyacak güncel SMART TV servislerine erişmenizi sağlıyor.

SMART TV’niz ile internete bağlı iken bilgisayarınızda yüklü olan filmleri doğrudan televizyonunuza yansıtabiliyorsunuz.

Eğer Dijital Kablolu yayına sahipseniz, harici hard diskinizi TV’nize takıp , Pause TV özelliğinden faydalanabiliyorsunuz. Pause TV ile dilediginiz zaman TV yayınınızı durdurabiliyor ve sonrasında kaldığınız yerden izlemeye devam edebiliyorsunuz.

Kablosuz USB adaptörüyle de kablo karmaşası yaşamadan kişisel fotoğraf ve video içeriklerinizi kolayca paylaşabiliyor ve favori müziklerinizi dinleyebiliyorsunuz.

Philips 40PFL6606 LED TV’nin sağladığı bu özelliklere 2.849 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

* http://itunes.apple.com/us/app/wifi-tv-remote/id389423034 adresinden iphone aplikasyonlarına ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir