Philips, Televizyona Yeni Bir Gelecek Veriyor

Philips ve TPV, güçlü bir küresel Televizyon şirketi yaratma yolunda…

Televizyon sektöründe 1920’lere dayanan uzun bir geçmişe sahip olan Philips, yıllar içinde yenilikte başarılı bir performans geçmişi ve güçlü bir marka yaratmayı başarmıştır. Aynı zamanda, son yıllarda televizyon endüstrisi genel olarak bir baskı altına girmiştir. Philips, kârlılığını artırmak için önemli adımlar atarken, güçlü bir geleceği de garanti altına almak için yapısal bir çözüm gerektiğine inanmaktadır.

Philips’in, TPV ile yaptığı işbirliğine ilişkin Philips CEO’su Frans van Houten’un açıklamaları aşağıdaki gibidir. “Bugün duyurduğumuz ortaklık televizyon iş kolumuzun kâra geçmesi ve son derece dinamik televizyon endüstrisinde başarılı olması için gereken ölçeği ve odağı yaratmamıza yardımcı olacak. Bu girişim ile Philips Televizyonlarının piyasadaki devamlılığını sağlamaya kendimizi adadık. Ortaklık, TPV’nin geniş ölçeği ve üretim gücüyle birlikte, Philips markasının etkinliğini, yenilik gücünü ve ticari ilişkilerini daha da güçlendirecektir. Bu kararlı adım, televizyon iş kolu, Consumer Lifestyle ve bütün olarak Philips için doğru adımdır.”

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Philips, Televizyona Yeni Bir Gelecek Veriyor - Philips, Televizyona Yeni Bir Gelecek Veriyor - Onayla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir