Philips’le Maç Keyfi Yaşayanlar Ambilight Tv Kazandi

Sosyal Medyayı  en aktif kullanan markalardan biri olan Philips Türkiye, Facebook sayfasında 11 Mart – 4 Mayıs tarihleri arasında  kullanıcılarına sunduğu “Philips ile Maç Keyfi” uygulamasında kazanan talihlilerine Ambilight TV  hediye etti.

Ödüllü Görüntü Kalitesinin sahibi Philips, 55 gün boyunca Facebook sayfasından “Stadyuma gitmeye gerek yok” sloganıyla “Philips ile Maç Keyfi” uygulamasına yer verdi.Yarışma kapsamında 11,125 kişi http://apps.facebook.com/philips_mac_keyfi adresindeki uygulamaya katılıp, maç heyecanını yansıtan fotoğraflarını yükledi. “Philips ile Maç Keyfi” uygulamasını günde 4,500 kişi ziyaret etti. Yarışmaya katılan her 1 kişi, 4 kişiyle  “Philips ile Maç Keyfi” uygulamasını paylaştı. Philips’in facebook fan sayısı 58,226 kişi arttı.

Ligin 6 önemli maçını kapsayan yarışmamızda ödül olarak her hafta birinci gelen katılımcıya Philips Türkiye, bir adet EISA Ödüllü Philips 46PFL9705 Ambilight TV hediye etti,  yarışmacımızın evinde arkadaşlarını da çağırabileceği keyifli maç partisi düzenleyerek Ambilight TV’den maçı izlemenin keyfini kazanan talihliyle birlikte yaşadı.

Maçtan üç gün önce kazanan talihlinin Facebook sayfasında duyurusu yapıldı. Büyük ilgi gören “Philips ile Maç Keyfi” uygulamasında televizyon kazanan talihlinin evinden çekilen video ise sosyal medyada yer aldı.

Daha önce de bir çok uygulamaya imza atan Philips Türkiye’nin “Philips ile Maç Keyfi” uygulaması ile yarışmaya katılanlar 3 Haziran Cuma günü Philips tarafından düzenlenecek partide Türkiye- Belçika maçını izleyecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir