Pioneer HT Alıcısı ve Araç İçi Ünitesi ile 2 Eisa Ödülü Kazandı

Pioneer, Avrupa’nın önde gelen tüketici teknolojisi ödül birliği olan Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği’nin (EISA) iki saygın ödülünü kazandı. Pioneer VSX-921 AV Alıcısı ile “Avrupa HT Alıcısı 2011-2012” ve SPH-DA01 AppRadio ürünü ile “Avrupa Araç İçi Ünitesi 2011-2012” ödüllerini kazandı.

19 Avrupa ülkesinden ses, mobil elektronik, video ve fotoğraf konusundaki 50 derginin katılımı ile oluşmuş, Avrupa’nın en büyük multimedya yayın organizasyonu olan EISA’dan bu yıl Pioneer’a iki ödül geldi.

Her yıl düzenlenen ve tüm EISA üye dergilerinin yayın müdürlerinden oluşan jüri bu yıl “Avrupa HT Alıcısı 2011-2012” kategorisinde Pioneer VSX-921 AV Alıcısı modeli ile “Avrupa Araç İçi Başlık Ünitesi 2011-2012” kategorisinde ise Pioneer SPH-DA01 AppRadio modelini ödüle layık gördü.

Pioneer Avrupa Satış ve Pazarlama Bölümü Direktörü Makoto-Mike Sato ödüllerle ilgili olarak “Ürünlerimizin EISA gibi geniş saygınlığa sahip bir kuruluş tarafından bu şekilde ödüllendirildiğini görmek bizim için büyük bir onurdur. Pioneer ürün yelpazesini geliştirerek her zaman ve her yerde kullanıcıların hizmetine sunmak için sürekli bir çalışma içindedir.” şeklinde konuştu.

Daha fazla bilgi için:

www.pioneer.eu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir