PNY, Avrupa pazarlarında satış sebekeleri için bir bilgi portalının kurduğunu duyurdu

Mérignac – 16 Ekim 2009 — Yükseltme ürünlerinde (flash kartları, USB sürücüler, bileşenleri, ekran kartı) Avrupa pazarlarında satış sebekeleri için bir bilgi portalının, Partner Portal (www.partner.pny.eu)  kurdugunu açıkladı .

Perakendeciler , online perakendeciler, toptancılar, bağımsız perakendeciler, süpermarketler, gıda dağıtımı ve diğer gruplarla beraber is birligi yaptigi icin, Pny’ın Avrupalı satış şebekesi oldukca büyük.

Bu oldukça geniş şebekenin en iyi koşullarda haberdar olmaları için, PNY, şirket ile ilgili bütün bilgileri ve promosyon/pazarlama araçlarına  haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca erişebilecekleri bir portal sağlamaktadır.  

 Bilgilerin ana bölümleri : 

–          Farklı ürün serileriyle  ilgili bilgiler (görseller, kataloglar, formasyon, yapılanış tanımlayıcısı , ürün özellikleri)

–          Şebeke’nin hızmetine sunulan pazarlama araçları ( Basın bildirileri, reklam, PLV, bannerler )

–          Ticari bilgiler  (Satış koşulları, RoHS ve CE sertifikalari)

–          Müşteri hızmetleri bilgileri (RMA işlemleri, satın alma yerleri…)

–          Pny ile iletişim kurmak için mesajlama sistemi

PNY ‘nın Avrupalı satış şebekesi imtiyazlı erişim olanağını kullanarak, bu mesaj servisinden yararlanıp, PNY’ in  teknik , ticari ve pazarlama kadrosuna ulaşabilir ; RMA’larının durumunu görmeleri ve satış araçlarının siparişlerini gerçekleştirme olanağına sahiblerdir. Ayrıca, PNY’nin sitesinde bulunan « Where to buy » bölümüne entegre olabilirler.

« Ortak Portal’in (Partner Portal) özelligi, Avrupalı tedarikcilerin aradıklarını bulabilecekleri tek bilgi kanal olması » , diye sözlerine başlayan PNY Teknoloji’nin Avrupa Pazarlama bölümü Müdür Samy Benarfa; « PNY, ürünleriyle ilgili bilgilerin erişimini kolaylaştırmak için, araçlarının ve ambalajlarının öğretici olmalarına her zaman dikkat etmektedir. Ortaklarımızın, ürünler üzerinden doğru bilgilere sahip olmaları, daha iyi bir şekilde satmaları anlamına gelir » diye konuştu. 

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir