PNY ile Nostalji Zamanı

Eski disketlerin tasarımına benzeyen PNY’nın yeni USB belleği, artık kullanıcılara belleğin içeriğini kolayca belirlemelerini sağlıyacaktır! 

PNY Technologies bügün Attaché Storage Flash Drive isimli yeni kapaksız USB belleğini duyurdu.

USB belleğinizi özelleştirin!

Artık, USB bellekleri, CD’ler, sabit disk sürücüler, hafıza kartları gibi modern ve daha geniş depolama kapasiteleri olan cihazlar 90’lı yıllardan kalma disketlerin yerini almaktadır; Buna rağmen, PNY eski modelin önemli bir bölümünü tekrardan kullanıma sunmayı planlıyor: özelleştirilebilen etiket.

Günümüzde, herkesin ofis çok sayıda USB belleklerine sahiptir, fakat bunların içeriğini ögrenmenin tek yolu, bilgisayarın içerisine yerleştirmekdir, PNY bu zaman alıcı süreci basitleştirmek adına bu cihazı üretmeyi öngördü. 

Daha basit!

Meslektaşlar arasında kullanabilen veya her müşteriye özel şekilde kullanabilecek, içerisinde on tane bellek bulunan kullanışlı ve ekonomik paketler şeklinde satışa sunulmaktadır.

Ideal yedek system 

Raporlar, sunum gibi önemli verilerinizi kolayca bulunmasını sağlayan özel etiketli Attache Storage’i kullanın. Tarayıcı kullanarak, değerli belgelerinizi belleğe depolayın, böylece kâgıt versiyonlarından kurtulmuş olun! 

4 adımda etiketleyin:

USB belleğinizi yeni içerik adıyla güncelleştirmek istiyor fakat etiketiniz kalmadıysa, yapmanız gereken şunlar:

  1. www.pny.eu/attache_storage sitesini ziyaret edip, ücretsiz olan şablonları kullanarak yeni etiketler oluşturabilirsiniz:
  2. Etiketleri çizici kağıtları kullanarak basınız
  3. Ayırın
  4. USB belleğinize yapıştırın ve etiketleyiniz!

 

Bulunabirlik ve tavsiye edilen fiyat:

Nisan 2010 itibariyle PNY Attaché Storage Flash Drive farklı kapasitelerle satışa sunulacaktır:

Ozel 10’lu paketler: 69.00€ (10 x 2GB), 99.00€ (10 x 4GB)

Basın bülteninden derlenmiştir.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir