PNY meşhur kapaksız Attaché USB belliğini yeniliyor

Mérignac, Fransa, 20 Temmuz, 2009 – PNY Technologies bugün Attaché Original adlı yeni USB belleğini duyurdu. Önceki modellerden çok daha küçük olan ve piyasada benzeri olmayan bu cihazlar, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB ve 32GB gibi farklı kapasite seçeneklerine sahipler!

FİYAT : 11,99$

Attaché Original, bir USB sürücünün sunabileceği tüm yetenekleri kendisinde toplayan bir üründür: bir taraftan güvenilir, çok performanlı (USB 2.0 arabirimini kullanıyor) ve hızlıdır, diğer taraftan da benzersiz kapaksız ve çevirmeli tasarımıyla, çok etkili bir koruma sağlarken, aynı zamanda eşi olmayan ve modaya uygun bir görüntü yaratıyor.

FİYAT: 16,99$

  • 2GB Sarı
  • 4GB Mor
  • 8GB Turkuaz
  • 16GB Kiraz kırmızısı
  • 32GB Anason

En güzel sürprizlerin, minicik paketlerden çıktığını kanıtlıyor…

Bu “Egitime Dönüş” veya iş cihazı,  70 mm’den 54 mm’e düşürülerek artık kalem kutusuna bile sığabilecek boyutlarıyla ilgi çeken bir ürün haline getirilmiştir. Bu yeni ürüne rahatlıkla bir taşıma kordonu takılabilir ve yeni renk kodlama sistem sayesinde kullanıcılar istedikleri kapasiteyi renklerinde tanıyarak, kolaylıkla seçebilirler:

FİYAT : 29.99$

Şirketlere önemli ek avantajlar sağlanıyor:

PNY içerik üretim alanında ve kişiselleştirilmiş USB sürücü ile flash bellek kartlarındaki uzmanlığını, itibarlı hizmet sağlayacılarla kurduğu bir çok ilişkilerin sayesinde geliştirmiştir.

Bugün, iş gereksinimleri karşılamak amaçlı, PNY’in etiket teknolojisi kişiselleştirme imkanı sağlamaktadır. PNY daha kolay, hızlı bir şekilde ve kapaksız sistemini sürdürerek, sınırlı sayıda ürünler  üretebilmektedir.

Avrupa’da tasarlanmış ve imal edilmiş

Fransız ürünü olan PNY’in Attaché Original serisi, tasarım ve üretim zamanı açısından hem kalite hem de esneklik sunuyor. Bu şekilde sipariş başına uyarlama sağlarken, müşterilerine çok geniş kapasite seçeneği sağlayabilmektedir.

Bulunabirlilik

FİYAT: 119.99$

FİYAT: 59,99$

PNY’ın Attaché Original Serisi Eylül 2009 ayından itibaren 2 yıl garantiyle satışa sunulacaktır.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir