PNY MWC 2009’da Flash bellek çözümlerinin standartlarını ortaya koyuyor

Yüksek kaliteli mobil bellek ve içerik üreticisi yeni ürünlerini, özellikle Mini Notebook’lara özel olarak geliştirdiği ürün serisini Barcelona’da tanıtacaktır.

Mérignac, Fransa, 20 Ocak, 2009 – Özellikle cep telefonları için tasarlanmış olan MicroSD Flash tabanlı veri depolama çözümlerini piyasaya ilk olarak süren ve itibarlı cep içeriği partneri olan PNY Technologies, Barselona’da düzenlenen Mobile World Congress’e katılacaktır. Orada, cep telefonları ve mini notebook’lar gibi mobil cihazlar için özel olarak geliştirilen yeni Mini Flash kartlarını ve USB sürücülerini tanıtacaktır.

Yeni mobil depolama ve içerik çözümlerine yenilik getirmek

Piyasadaki eğilimlerinden bir adım önde olmayı hedefleyen PNY, 2006 yılında mobil sektörüne yönelik ilk olarak bi Micro SD BTO ( Built to Order) çözümü sundu. O günden bu yana PNY kullanıcılarına her zaman daha fazla vermek için çaba göstermiştir.

Kullanıcılarına ücretsiz, ön-yüklenmiş ya da yüklenir oyunlar, müzik veya filmler sağlamak için EA Games veya Sony Pictures Home Entertainment gibi bir kaç ünlü içerik sağlayıcılarla işbirligi yapmıştır ve bu şekilde şirketin ana ürünleri olan Flash bellek kartları ve USB sürücüleri tamamlayıp, geliştirmiştir.

Mini Notebook’lara özel ilk PNY ürün serisi

Yenilikçi yaklaşımının sürdüren ve son eğilimlere dayanan    PNY, MWC 2009’da mini notebook’lara özel yeni depolama  çözümlerini tanıtacaktır:

  • SD HC 8GB / 16GB Mini Notebook kartları
  • Mini Notebook Attaché – BitDefender antivirüs programıyla birlikte satılan çok moda, renkli 8 GB’lik sürücü. 16 GB’lik modeli ilerde mevcut olacak.

PNY Techologies’in Bellek Medyaları Bölümün EMEA Pazarlama Müdürü, Laure Lapègue, bu konuda şunları söylüyor: “Ufak boyları ve cazip fiyatları sayesinde, bu cihazlar gittikçe seviliyorlar ve kullanıcıların çoğu onları media player yerine, emaileri kontrol etmek veya internet’te gezmek için kullanıyorlar.”

Sözlerini şöyle sürdürüyor: “Kompakt ve modaya uyan tasarımıyla, mini notebook’un konfigürasyonu dizüstü bilgisayarından daha basit olmasına rağmen aynı zamanda tüketici için daha küçük bir depolama kapasitesi ve bilgisayardan düzenli olarak transfer etme ihtiyaci demektir. PNY’ın onlara özel bir ürün serisi üretmesi gerekiyordu“.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir