PNY MWC 2009’da Flash bellek çözümlerinin standartlarını ortaya koyuyor

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Yüksek kaliteli mobil bellek ve içerik üreticisi yeni ürünlerini, özellikle Mini Notebook’lara özel olarak geliştirdiği ürün serisini Barcelona’da tanıtacaktır.

Mérignac, Fransa, 20 Ocak, 2009 – Özellikle cep telefonları için tasarlanmış olan MicroSD Flash tabanlı veri depolama çözümlerini piyasaya ilk olarak süren ve itibarlı cep içeriği partneri olan PNY Technologies, Barselona‘da düzenlenen Mobile World Congress’e katılacaktır. Orada, cep telefonları ve mini notebook’lar gibi mobil cihazlar için özel olarak geliştirilen yeni Mini Flash kartlarını ve USB sürücülerini tanıtacaktır.

Yeni mobil depolama ve içerik çözümlerine yenilik getirmek

Piyasadaki eğilimlerinden bir adım önde olmayı hedefleyen PNY, 2006 yılında mobil sektörüne yönelik ilk olarak bi Micro SD BTO ( Built to Order) çözümü sundu. O günden bu yana PNY kullanıcılarına her zaman daha fazla vermek için çaba göstermiştir.

Kullanıcılarına ücretsiz, ön-yüklenmiş ya da yüklenir oyunlar, müzik veya filmler sağlamak için EA Games veya Sony Pictures Home Entertainment gibi bir kaç ünlü içerik sağlayıcılarla işbirligi yapmıştır ve bu şekilde şirketin ana ürünleri olan Flash bellek kartları ve USB sürücüleri tamamlayıp, geliştirmiştir.

Mini Notebook’lara özel ilk PNY ürün serisi

Yenilikçi yaklaşımının sürdüren ve son eğilimlere dayanan PNY, MWC 2009’da mini notebook’lara özel yeni depolama çözümlerini tanıtacaktır:

  • SD HC 8GB / 16GB Mini Notebook kartları
  • Mini Notebook Attaché – çok moda, renkli 8GB ve 16GB USB sürücüleri

PNY Techologies’in Bellek Medyaları Bölümün EMEA Pazarlama Müdürü, Laure Lapègue, bu konuda şunları söylüyor: “Ufak boyları ve cazip fiyatları sayesinde, bu cihazlar gittikçe seviliyorlar ve kullanıcıların çoğu onları media player yerine, emaileri kontrol etmek veya internet’te gezmek için kullanıyorlar.”

Sözlerini şöyle sürdürüyor: “Kompakt ve modaya uyan tasarımıyla, mini notebook’un konfigürasyonu dizüstü bilgisayarından daha basit olmasına rağmen aynı zamanda tüketici için daha küçük bir depolama kapasitesi ve bilgisayardan düzenli olarak  transfer etme ihtiyaci demektir. PNY’ın onlara özel bir ürün serisi üretmesi gerekiyordu”.

MWC’de Laure Lapègue veya PNY ekibin başka bir üyesiyle bir görüşme ayarlamak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki basın bölümüyle temas kurunuz.

PNY Hakkında

Merkezi New Jersey, Amerika’da bulunan PNY Technologies firması 1985 yılında kurulup, 1994 yılında Avrupa’ya açıldı. Geniş çeşite sahip birçok dahili ve harici yüksek kaliteli bilgisayar parçası üretmektedir. PNY Flash belleklerde,  flash kartlar ve bellek modülleri ürentiminde dünya-çapında liderdir. PNY’ın başka önemli bir üretim alanı, tüketici ve profesyonel kullanıcılara yönelik grafik kartlarıdır. Özellikle profesyonel grafik kartları üretiminde uzmanlaşan PNY, nVIDIA’nın Quadro serisi profesyonel çözümlerinin Avrupa ve Amerika’daki tek yetkili dağıtıcısıdır. Ürün gruplarını adapte ederek, PNY marka bilinirliği geliştirdi ve perakende satış ve dağıtım kanallarıyla sıkı ilişkiler kurdu. Ana OEM’lerle kurduğu ortaklıkların sayesinde, PNY Technologies kalite ve servis garantiliyerek, son nesil teknolojiler alanında sürekli ilerleme sağlamaktadır. Merkezi Kuzey Amerika’da Parsipanny, New Jersey’de bulunan ve Avrupa’da Fransa’da bulunan PNY firması,  Kuzey Amerika (Santa Clara, California ve Parsipanny), Avrupa (Fransa, İngiltere, Almanya, Italya, Ispanya, Kuzey Avrupalı  ve Benelüks ülkeleri), Orta Doğu ve Asya/Afrika kıtalarında da satış ofisleri ve üretim tesisleri bulundurmayı sürdürüyor. Kuruluşundan bu yana PNY ürün ve hizmet tekliflerini yeni kanallara genişleterek, gittikçe büyüdü ve muşterilerine üstün üünler ve değer katan hizmetler sunarak, farkını yarattı.Ayrıntılı bilgi için, lütfen PNY Web sitesini (www.pny.eu) ziyaret ediniz.

Şirket iletişim

Laure Lapègue

Marketing Manager EMEA

Storage Media

llapegue@pny.eu

Sophie Verdier

PR Manager

sverdier@pny.eu

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir