PNY NVIDIA Quadro 2000D kartini tanitiyor !

PNY gelişmiş tıbbi görsel çözümleri (Advanced Medical Imaging Solution) görsel doğrululuğu ve diyagnostik hızını geliştiren NVIDIA Quadro 2000D kartını tanıtıyor!

Bordeaux, Fransa 28 Mart 2011 PNY, bugün satışa hazır olan ve profesyonel görsel tıbbi ortamlara uygun olan yeni NVIDIA® Quadro® 2000D grafik çözümünü tanıtıyor. NVIDIA® Quadro® 2000D çözümü erken teşhis ve teşhislerin doğruluğu konusunda yardım sağlamaktadır. NVIDIA Fermi mimarisine dayanan bu kart, PNY’nın sahip olduğu ödüllü Quadro profesyonel grafik çözümleri portföyüne yeni bir eklentidir.

NVIDIA Quadro 2000D, hastane, klinik ve görsel teşhisleri kullanan profesyonel ortamların ihtiyaç duyduğu, doğru ve yüksek çözünürlüklü görselleri yönetiminde, oldukca yüksek performanslar sağlamaktadır. 

PNY’nın NVIDIA Quadro 2000D kartı iki tane dual-link (DVI) bağlantılara barındırmaktadır artı, yüksek ölçüde siyah ve beyaz arasındaki gri tonu olan doğruluğa sahip olan ve yüksek ölçülü (10Mpixels’e kadar) görseller sunmaktadır.

NVIDIA Quadro 2000D, 10- ve 12-bit gri tonlarını destekleyerek, en ince ayrıntıları göstermenin yanı sıra, DICOM monitörlerini de desteklemektedir.

PNY’nın NVIDIA Quadro 2000D kartı, Avrupa ve Orta Doğu çapında system entegratör, satıcılar ve distribütörler için 429€ ( kdv hariç) fiyatına mevcuttur. 

PNY Technologies Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu için NVIDIA Quadro ‘nin tek yetkili ortağıdır Bilgi edinmek için, lütfen  PNY Technologies sitesini ziyaret ediniz: www.pny.eu/quadro.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir