PNY overclocklu grafik kartlar? modellerini tanitiyor !

PNY overclocklu grafik kartları XLR8 OC dizinin iki tane yeni modellerini tanıtıyor : GeForce GTX 560 Ti OC ve GTX 560 Ti OC².

PNY Technologies Europe, Türkiye pazarIna yeni iki tane overclocklu grafik kartlar sunuyor : GeForce® GTX 560 Ti OC ve GeForce GTX 560 Ti OC². Bu kartlar en uygun performans/fiyat oranIna sahiptirler.

Bu kartlar sayesinde kullanıcılar ve oyun severler artık işlemcilerin frekanslarını arttırmakla beraber performanslarını güçlendirerek grafik anlamında detaylı verilere sahip olan oyunlar için ideal kartlardır.

OC versiyonunu için 850 MHz frekansı, OC² için 900 MHz frekanıina sahip olan kartlar ayrıca 256-bits’lik veri yolu üzerinden GDDR’den 1GB’ta ve üç çıkışları var (2 DVI-I ve 1 Mini-HDMI)

  • · DirectX 11 sayesinde GPU GeForce GTX 560 Ti yukesek performanslar sergilemekle beraber aynı zamanda oyun karakterleri ve ortamları detaylı bir şekilde geliştirerek oyunun gerçekcilik oranını optimize etmektedir.
    • · NVIDIA® CUDA teknolojisi GPU işlemlerini hızlandırarak video kodlamaları, ray tracing ve fizik simulasyon fonksiyonların kullanımının performanslarını arttırıyor

 

  • · NVIDIA PhysX teknolojisi yeni fiziki etkileşimi sunarken böylece daha dinamik ve gerçekci bir deneyim sağlamaktadır.
    • · NVIDIA® 3D Vision teknolojisi sayesinde, kullanıcı oyun, video ve fotoğraflar kullanımıyla ilgili farklı bir deneyim boyutuna erişecektir.

PNY GeForce® GTX 560 Ti OC ve GeForce GTX 560 Ti OC² kartları satııa mevcut olan yüksek performanslı PNY XLR8 OC serisine aitdirler.

GeForce® GTX 560 Ti OC ve GeForce GTX 560 Ti OC² 3 yıllık garantiye sahiptir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen www.pny.eu ziyaret ediniz.

Teknik özellikler :

GeForce GTX 560 Ti OC
Veri yolu bağlayıcı PCI Express®
Outputs DVI-I, DVI-I, Mini-HDMI
Bellek Kapasitesi 1 Go GDDR5
Arabirim belleği 256-bits
Core Clock 850 MHz
Shader Clock 1700 MHz
Memory Clock 4104 MHz
GeForce GTX 560 Ti OC²
Veri yolu bağlayıcı PCI Express®
Outputs DVI-I, DVI-I, Mini-HDMI
Bellek Kapasitesi 1 Go GDDR5
Arabirim belleği 256-bits

Tavsiye edilen fiyat :

PNY GeForce GTX 560 Ti OC : 229 €
PNY GeForce GTX 560 Ti OC² : 239€

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir