PNY yeni NVIDIA Quadro FX serisini tanıtıyor

Bordeaux, Fransa, 2 Nisan 2009PNY technologies her kullanıcıya ve tüm CAD, DCC ve tasarım uygulamalarına sağlam çözümler sunan ve bugüne kadar üretilmiş en güçlü profesyonel ekran kartı serisi olan, yeni nesil NVIDIA Quadro® profesyonel grafik kartı serisini piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Yeni NVIDIA Quadro FX grafik işlemcileri Nvidia SLI Multi OS sistemi, Nvidia‘nın CUDA mimarisi, 30 bit‘lik renk doğruluğu ve otomatik yapılandırma gibi birçok ek özellikle birlikte geliyorlar. PNY en üst segmentten giriş seviyesine kadar her seviyeyi kapsayan Quadro profesyonel grafik işlemci çözümlerini sundu.

PNY’dan NVIDIA Quadro FX 380:

NVIDIA Quadro FX 380 ile %50 yüksetilmiş bir performansa ulaşın. Profesyonel seviye grafikle uygun fiyatı buluşturan bir çözüm.

Ürünün teknik özellikleri: 256MB GDDR3 / 16 CUDA Processing Cores / 2 Dual-Link DVI-I outputs

Tavsiye edilen fiyat = 99€ (213 YTL)

PNY’dan NVIDIA Quadro FX 580:

Hem güçlü, hem de uygun fiyatlı olan NVIDIA Quadro FX 580, profesyonellere maksimum üretkenlik için optimal performans sağlıyor.

Ürünün teknik özellikleri: 512MB GDDR3 / 32 CUDA Processing Cores / 2 Display Port and 1 Dual-Link DVI-I outputs

Tavsiye edilen fiyat = 159 (343 YTL)

PNY’dan NVIDIA Quadro FX 1800:

Iyi fiyat/performans oranı sağlayan bu NVIDIA Quadro FX 1800, güç tüketimi azaltılırken yenilikçi tasarımlar yaratma konusunda büyük fayda sağlıyor.

Ürünün teknik özellikleri: 768MB GDDR3 / 64 CUDA Processing Cores / 2 Display Port and 1 Dual-Link DVI-I outputs

Tavsiye edilen fiyat = 439 € (947 YTL)

PNY’dan NVIDIA Quadro FX 3800:

Benzeri görülmemiş profesyonel grafik işlemci çözümü olan NVIDIA Quadro FX 3800 düşük güç tüketimi, son derece kapsamlı özellikler ve yüksek performans sunuyor.

Ürünün teknik özellikleri: 1GB GDDR3 / 192 CUDA Processing Cores / 2 Display Port and 1 Dual-Link DVI-I outputs

Tavsiye edilen fiyat = 809 € (1746 YTL)


Bu yeni NVIDIA Quadro FX serisi PNY’in EMEA bölgesindeki ortakları, sistem entegratörleri, değer katan satıcılar ve dağıtıcılar tarafından satılmaktadır.

PNY Technologies NVIDIA’nın Quadro serisi profesyonel çözümlerinin Amerika, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’daki tek yetkili dağıtıcısıdır. Türkiye’de satılan PNY NVIDIA Quadro serisinin bütün ürünleri, üç yıllık PNY Avrupa garantisi altındadır.

Ayrıntılı bilgi için, lütfen PNY Technologies’in Web sitesini (www.pny.eu/quadro) ziyaret ediniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir