PNY’dan NVIDIA Quadro FX 370 LP

Resmin orjinal halini görmek için tıklayınız.
PNY giriş düzeyine yönelik hazırlanan CAD ve DCC uygulamaları için ilk Düşük Profil Profesyonel Grafik Kartını sunuyor…

Bordeaux, Fransa – 24 Şubat, 2009 – PNY technologies Quadro profesyonel grafik iş istasyonunun performansını, kararlılığını ve profesyonel özelliklerini küçük form faktörlü (SFF) sistemlerde de sağlayabilmek için, PNY’ın NVIDIA Quadro® FX 370 Low Profile (Düşük Profil) profesyonel grafik kartının piyasaya sürüldügünü bugün duyuruyor. NVIDIA’nın birleşik mimari özelliğine sahip olan ve OpenGL ile DirectX 10 desteği de sunan bu giriş seviyesi profesyonel grafik kartı, öncü CAD (computer-aided design) ve DCC (digital content creation) uygulamaları için ileri performans, güvenilirlik ve esneklik sunmaktadır.

PNY CEMA bölgesel Profesyonel Çözümler Pazarlama Müdürü, Laurent Chapoulaud, bu konuda şunları söylüyor,” NVIDIA’nın Quadro FX 370 LP grafik kartı, profesyonel grafik kartlarının faydalarını yepyeni bir pazara yayıyor; Uygun bir fiyata küçük boyutlu bilgisayar sistemi arayan CAD ve DCC müsterilere bundan böyle Quadro FX’in performansını, kararlılığını, ISV sertifikasını ve  yüksek performanslı görüntü kalitesini sunabilmekteyiz.”

Küçük boyutlu bilgisayar sistemine sığması için tasarlanan Quadro FX 370 LP sessiz bir iş ortamı sağlayan fansız soğutma özelliğinin yanında profesyonel bir grafik performansı sergiliyor.

NVIDIA’nın bütünleşik dizayn mimarisinin sayesinde, PNY’ın Quadro FX 370 LP’si tüm geometri, gölgelendirme ve piksel işleme operasyonlarının dinamik hesaplanma olanağı ile optimize GPU performansı sunmaktadır.

256 MB GDDR2 bellekli çözümün sayesinde, Quadro FX 370 LP grafik kartı Microsoft® VistaTM işletim sistemiyle uyumlu olmasını ve Windows Vista’nın Aero arayüzünü desteklemesini sağlamaktadır. Shader 4.0 modeli son nesil aşırı gerçekçi, gerçek zamanlı OpenGL ve DirectX 10 uygulamaları elde ediyor.

Quadro FX 370 LP kartı ayrıca 1920 x 1200 dijital çözünürlükte 60Hzde ve 2040 x 1536 analog çözünürlükte 85Hz’de çalışıyor.

PNY’ın NVIDIA Quadro FX 370 Low Profile grafik kartı sistem entegratörleri, değer katan satıcılar ve dağıtıcılar tarafından 99 euro’ya (KDVsiz fiyatı), yani 214 TL’ye satılacaktır.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir