PNY’in Micro Attaché City serisi yenilendi


PNY’in yeni usb belleği güneş gibi geliyor!
PNY’in Micro Attaché City serisine artik 16 GB kapasiteli USB belleği eklendi. City Serisinin minik 2, 4 ve 8 Gb’lik USB belleklerinin başarısına dayanarak, PNY Technologies ürün portföyüne bugün bu popüler cihazın ayçiçeği sarısı rengindeki 16 Gb’lik versiyonunu ekledi.

Gelişmiş SIP teknolojisinin sayesinde, PNY kullanıcılara bayağı geniş depolama kapasitesiyle birlikte yüksek bir hız (10MB/sn’lik yazma hızı) ve ufacık, kompakt bir tasarıma sahip olan (12.2 x 29.7 x 6mm) bir ürün sunuyor.

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Tatil boyunca size eşlik edecektir

City serisinin her bir USB belleği ile birlikte gelen  renkli taşıma kordonunun sayesinde,  onu kolaylıkla bir anahtarlığa takıp, gittiğiniz her yere götürmenizi sağlıyor. Kapaksız tasarımıyla, bu 16 Gb’lik bellek USB piyasasına biraz renk ve kentsel tasarım katmaktadır.


Fiyat ve kullanılırlık:

PNY’ın Micro Attaché City Serisinin 16 Gb’lik USB belleği Mayıs 2009 ayından itibaren satışa sunulmuştur.

Fiyat: 79,99 $

Bu Micro Attaché City Serisi ayrıca sıcak pembe (2GB), gök mavisi (4Gb) ve koyu gri (8Gb) renklerde de mecvut olmaktadır.
Fiyatlar:  2GB: 13,99$, 4GB: 15,99$, 8GB: 26,99 $

Basın bülteninden derlenmiştir.

2 yorum

  1. xsenon Yanıtla

    bırak bu işleri olum özgürlük anıtının resmi var uzerinde topkapı sarayı, sultan ahmet camii, boğaz manzarası felan olsa ilgi ceker amarikan reklamından başka bişi deil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir