PNY’ın yeni XLR8 GeForce GTS 250 ekran kartıyla oyunlarınızı canlandırın

PNY technologies XLR8 GeForce® GTS 250 ekran kartının piyasaya sunulduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyor. NVIDIA® GeForce® GTS 250 sadece göz alıcı yüksek çözünürlüklü grafikler ve performans sunmakla kalmayıp, GPU’nun desteklediği etkileyici PhysXTM oyun efektleri, hızlandırılmış görüntü işleme ve video uygulamaları ile NVIDIA® 3D Vision gözlüklerle oyunlarda gerçek üç boyutlu stereoskopik görüntü sağlamaktadır.

9800 GTX‘in yerini alacak olan bu yeni GTS 250 ekran kartı, NVIDIA PhysX oyun efektleri içeriyor ve EA Games’in (Electronic Arts) Mirrors Edge gibi oyunlarda daha gerçekçi deneyim saglamak icin fiziksel oyun etkileşimi ve yok edilebilir çevreler elde edip, oyunları canlandırmaktadır.

NVIDIA GeForce® 3D gözlük desteğiyle, 350’den fazla oyunlarda üç boyutlu stereoskopik görüntünün tadını çıkarıp, olağanüstü görsel bir deneyim yaşayın.

PNY Technologies Pazarlama Müdürü, Jonathan Filleau, bu konuda şunları söylüyor: “Yeni PNY XLR8 GTS 250 ekran kartı, fiyat/performans bakımından orta seviye oyuncuların şu sıralarda piyasada bulabileceği en iyi çözümdür. Son derece uygun bir fiyat karşılığında, Hardcore oyunculara ultra gerçekçi bir deneyim sunuyor.”

Kutu içeriğindekiler:

Resmin orjinal halini görmek için tıklayınız.

– Kablolar ve aksesuvarlar

– Bir DVIVGA çevirici adaptörü

– HD Breakout Pod

– Kılavuz ve sürücüsü

– Enerji kablosu

XLR8 GeForce GTS 250‘in teknik özellikleri

XLR8 GeForce GTS 250
Bağlantı Türü PCI-Express
Çıkışlar DVI-I, DVI-I, HDTV-Out
GPU Hızı 738 MHz
Bellek arabirimi 256-bit
Bellek Tipi 512MB & 1 GB

Tavsiye edilen fiyat:

GeForce GTS 250 (512MB): 159€ (350 YTL)

GeForce GTS 250 (1GB): 179€ (394 YTL)

PNY GTS 250 Mart ayının sonunda, 3 yıl garanti süresi ile piyasaya sunulacak.

Ayrıntılı bilgi için, lütfen PNY Web sitesini (www.pny.eu) ziyaret ediniz.

PNY Hakkında

Merkezi New Jersey, Amerika’da bulunan PNY Technologies firması 1985 yılında kurulmustur, 1994 yılında Avrupa’ya açıldı. Geniş çeşite sahip birçok dahili ve harici yüksek kaliteli bilgisayar parçası üretmektedir. PNY  flash belleklerde,  flash kartlar ve bellek modülleri ürentiminde dünya-çapında liderdir.PNY’ın başka önemli bir üretim alanı, tüketici ve profesyonel kullanıcılara yönelik grafik kartlarıdır. Özellikle profesyonel grafik kartları üretiminde uzmanlaşan PNY, nVIDIA’nın Quadro serisi profesyonel çözümlerinin Avrupa ve Amerika’daki tek yetkili dağıtıcısıdır. Ürün gruplarını adapte ederek, PNY marka bilinirliği geliştirdi ve perakende satış ve dağıtım kanallarıyla sıkı ilişkiler kurdu. Ana OEM’lerle kurduğu ortaklıkların sayesinde, PNY Technologies kalite ve servis garantiliyerek ,son nesil teknolojiler alanında sürekli ilerleme sağlamaktadır. Merkezi Kuzey Amerika’da Parsipanny, New Jersey’de bulunan ve Avrupa’da Fransa’da bulunan PNY firması,  Kuzey Amerika (Santa Clara, California ve Parsipanny), Avrupa (Fransa, İngiltere, Almanya, Italya, Ispanya, Kuzey Avrupalı  ve Benelüks ülkeleri), Orta Doğu ve Asya/Afrika kıtalarında da satış ofisleri ve üretim tesisleri bulundurmayı sürdürüyor. Kuruluşundan bu yana PNY ürün ve hizmet tekliflerini yeni kanallara genişleterek,  gittikçe büyüdü ve muşterilerine üstün üünler ve değer katan hizmetler sunarak, farkını yarattı.

Ayrıntılı bilgi için, lütfen PNY Web sitesini (www.pny.eu) ziyaret ediniz.

Basın Irtibat iletişim:

Çise Ophélia Bierschwale
Phone : +33 1 55 02 14 69

E-mail : o.bierschwale@open2europe.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir