Profilo ile NordMende TV’ler yeniden Türkiye’de

Dünyanın en tanınmış TV markalarından biri olan NordMende TV’ler Türkiye’de sadece Profilo Dayanıklı Ev Aletleri bayilerinde satılacak. Profilo bu girişimi ile “yılların tecrübesine, bugünün teknolojisine” sahip NordMende TV’leri tüketicileri ile buluşturuyor!

Dünyanın en tanınmış tv markalarından biri olan NordMende TV, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Yetkili Satıcıları aracılığıyla yeniden Türkiye pazarına giriyor. Sadece Profilo bayilerinde satılacak olan televizyonlar “Yılların tecrübesi. Bugünün teknolojisi.” sloganıyla Türkiye’ye getiren Profilo, NordMende TV’leri Yetkili Satıcılarında tüketicilerine sunacak. NordMende TV’lerin üzerinde “Bu ürün sadece Profilo Yetkili Satıcılarında satılmak üzere üretilmiştir” yazılı bir de etiket bulunacak.

22 inch ile 40 inch arasında 8 ayrı model ile piyasada yerini almaya hazırlanan NordMende TV’ler 22 inch Full HD LCD TV, 24 inch Full HD Led TV, 26 inch HD LCD TV, 32 inch HD LCD TV’ler, 32 inch HD Led TV ve 40 inch Full HD LCD TV modelleri ile müşterilerin beğenisine sunulacak.

8 ayrı modelle tüketicilerin beğenisine sunulan NordMende TV’lerin 7 ayrı dil seçeneği, ebeveyn kontrolü, zamanlayıcı ve otomatik kapatma gibi özellikleri de bulunuyor.

NordMende TV’lerin servis hizmeti,  BSH’nın tüm markalarına hizmet veren ELS Elektronik servis hizmeti şirketine bağlı 247 elektronik servis kanalıyla gerçekleştirilecek. Sadece Profilo bayileri tarafından satılacak NordMende TV’lerin 32 inch ve üzeri modelleri servisler aracılığı ile eve teslim edilecek ve kurulumu ücretsiz olacak. 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri  hakkında

1976 yılından bu yana ev aletleri üreticisi olarak faaliyet gösteren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Türkiye’nin en köklü  beyaz eşya markaları arasında yer alıyor. 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılarak, grubun uluslararası deneyimini ulusal gücüne ekledi. Türkiye’nin dört bir yanında 1200’ü aşkın satış noktası ile ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip beyaz eşya markalarından olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ürün grupları beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, şofben / termosifon ve klima cihazlarından oluşuyor. Profilo ürün portföyünün ithal edilen ürünlerin dışında kalan bölümü BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Çerkezköy Fabrikası’nda üretiliyor. Profilo markasının en başta gelen özelliği, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturması ve teknolojiyi en yalın kullanım şekliyle Türk halkına sunmasıdır. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri inovasyon gücünü Türk halkının beyaz eşya kullanım alışkanlıklarından alıyor. Profilo, estetik ve özgün olduğu kadar kullanışlı ve kullanıcılara kolaylık sağlayan ürünleriyle öne çıkıyor.

Ürün Görselleri:

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası  BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır.

www. profilo.com.tr

6 yorum

 1. ALTIN TEKNOLOJİ-ÇORLU Yanıtla

  HADİ HAYIRLISI BOL SATIŞLAR TÜM BAYİ ARKADAŞLARIMA AÇILIŞA BEKLİYORUZ 29-30-31 EKİM ÇORLU ALTIN TEKNOLOJİ AÇILIYOR..

 2. ALTIN TEKNOLOJİ-ÇORLU Yanıtla

  SLOGANA BAYILDIM!!(YILLARIN TECRUBESİ BUGÜNÜN TEKNOLOJİSİ)TEKRAR HAYIRLI OLSUN.BSH AİLESİNE BAŞARILAR DİLİYORUZ SAYGILARIMIZLA.

 3. süleyman onay Yanıtla

  YILLARIN TECRÜBESİ VE BUGÜNÜN TEKNOLOJİSİNDE BİZDE VARIZ…
  ALTIN TEKNOLOJİ

 4. Gökhan karaca Yanıtla

  İSTANBUL-ZEYTİNBURNU KARACA TİCARET PROFİLO BAYİİ NORDMENDE TV SATIŞLARINA BAŞLAMIŞTIRR .) DÜNYANIN EN İYİ MARKALARINDAN BİRİNİ GETİREN BSH EV ALETLERİ A.Ş AİLESİNE TEŞEKKÜRLER….

 5. profilo Yanıtla

  Bu güzel haber

  NordMende TV’lerin servis hizmeti, BSH’nın tüm markalarına hizmet veren ELS Elektronik servis hizmeti şirketine bağlı 247 elektronik servis kanalıyla gerçekleştirilecek. Sadece Profilo bayileri tarafından satılacak NordMende TV’lerin 32 inç ve üzeri modelleri servisler aracılığı ile eve teslim edilecek ve kurulumu ücretsiz olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir