Quad HD Ekranı İle En İyi Görünürlük LG G3’te

G3_Metallic Black_Home

LG G3, ergonomik tasarımı ve üstün teknik özellikleriyle hayatı kolaylaştırmaya devam ederken Quad HD ekranının üstün görüntü kalitesi ile eğlenceye yeni boyut katıyor.  

LG Electronics, akıllı telefon dünyasına sunduğu en son ürünü LG G3’ün üstün özellikleriyle hayatı çok daha kolay hale getiriyor. ‘Akıllı Sadelik’ kavramıyla akıllı telefon standartlarına yeni bir boyut getiren LG G3, 5.5 inç’lik ekranı, ergonomik tasarımı, Quad HD ekran kalitesi, ve mükemmel kamerası ile akıllı telefonunuzu hayatın her alanında ihtiyaçlarınızı karşılayacak vazgeçilmez bir araç haline getiriyor.

Muhteşem ve canlı görüntüler Quad HD kalitesiyle LG G3’te

G3’ün hayranlık uyandıran 538 ppi piksel Quad HD teknolojisine ve 4 kat daha fazla HD kalitesine sahip ekranı ile LG G3 akıllı telefon ekranlarının standartlarını belirliyor. LG G3, kenardan kenara çerçevesiz 5,5 inçlik ekrana sahip olup 2560×1440 pikselde canlı renkler ve ultra keskin görüntü ve mükemmel bir izleme keyfi sunuyor. Quad HD ekranın bu özelliği izleyicinin hiçbir pikseli fark etmeden keyifle ekranı izleme olanağı tanıyor. Küçültülen piksel boyutlarıyla çok daha az batarya tüketimi ve net bir görüntü sağlarken bu mükemmel görüntü kalitesini avucunuzun içinde hissedebilirsiniz.

Gelişmiş OIS+ kamera ile fark yaratan fotoğraflar

Gelişmiş 13 MP OIS+ (Optik Görüntü Sabitleyici) kamerası Laser Auto Focus ile tüm özel anları ölümsüz kılarken, az ışıkta bile Laser Beam mesafeyi ölçerek mükemmel bir şekilde anı yakalamaya olanak tanıyor. LG G3’ün kamerası her zaman odağı koruyarak fotoğraflardaki bulanıklığı ve videolardaki titreşimi azaltıyor. LG G3 karanlık ortamlarda bile çift LED flaşı ile daha parlak, daha net resimler çekilebilmeye imkan veriyor.

LG G3’ün 2.1 MP ön kamerası ile size daha net ve kolay ‘selfie’ çekim imkanı da sunuyor. Telefonun hiçbir yerine dokunmadan sadece bir el hareketiyle 3 saniye içinde mükemmel bir selfie çekebilmek artık mümkün. LG G3 işte bu eşsiz kolay kullanımı ile de yine bir ilke daha imza atıyor. BSI (Back Side Illuminated) sensör ile flaş sayesinde kötü ışık koşulları altında dahi daha az bulanık ve daha parlak resimler çekilebilmesini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir