Samsung Soundbar ve F9000 UHD TV İle Yeni Yılda Evde Eğlence Keyfi Doruğa Çıkıyor!

HW-F751_002_Front2_Silver

Samsung, ailenizle birlikte tadını çıkaracağınız yeni yıl sürprizleri HW-F751 Soundbar  ve F9000 UHD TV ile tüm yılı keyifle geçirme garantisi sunuyor.

İstanbul, 19 Aralık 2013Ultra HD görüntüleme deneyimini en gerçekçi hale getiren Samsung F9000 UHD TV, Full HD’den 4 kat daha net bir görüntü sağlayarak yılbaşını evde geçirmek isteyen veya yeni yılda daha çok evde film keyfi yapmaya karar veren kullanıcılara hitap ediyor. Samsung ev sinemasını gelişmiş soundbar ile tamamlayarak size, yeni yılda son on yılın modası ‘surround’ sese veda ederek; HW-F751 Soundbar ile tanışma fırsatı sunuyor. Bu kablosuz ses çözümü, üstün ses kalitesi sayesinde gerçek bir işitsel eğlence deneyimi vaat ediyor.

UE65F9005STXXE_001_Front_Black

İster ailenizle anılarınızı içeren kendi videolarınız, ister evde ailece izleyeceğiniz bir sinema filmi olsun, HW-F751 Soundbar tüm bu görsel deneyimi gerçekçi ses niteliğiyle ikiye katlıyor. Dünyada türünün tek örneği olan SoundShare teknolojisi ile kablosuz olarak TV’nizin sesini soundbarınıza aktarabilirsiniz ve tek bir uzaktan kumanda ile yönetilebiliyor. HW-F751 Soundbar ayrıca, müzik cihazları için kablosuz bağlantı özelliği sayesinde, ailenizdeki ya da arkadaşlarınız arasındaki hevesli DJ’lere kendilerini gösterme fırsatı sunarken; ev partilerini de bir üst seviyeye taşıyor. Her tür görsel deneyime eşlik eden HW-F751 Soundbar, 3D Sound Plus özelliği sayesinde ses, hareket ve ekranınızdaki görüntülerin derinliği arasında akıllı bir eşleştirme yapılabilirken Akıllı Hoparlör Konumlandırma ile Samsung Soundbar’ın pozisyonu belirleyen akıllı sensörler, sesi doğrudan hoparlörlere yönlendirebiliyor.

HW-F751_003_Right-Angle-45-Degree_Silver

Samsung’un; yeni yıla daha keyifli girmek isteyenlere özel sürprizleri zengin ve doğal ses kalitesiyle çarpıcı bir işitsel deneyim sunan HW-F751 Soundbar ile de sınırlı değil. Ultra HD görüntüleme keyfini zirveye taşıyan 55 ve 65 inç Samsung F9000 UHD TV, Full HD’den 4 kat daha net bir görüntü sağlayarak içeriğiniz ne olursa olsun; tüm içeriklerinizi UHD çözünürlükte izlemenizi sağlayarak, çok daha gerçekçi bir deneyim sunuyor. Bu benzersiz ev eğlencesi deneyiminin “Quadmatic Görüntü Motoru” özelliği, görüntü kirliliğini ortadan kaldırarak ekrandaki en güzel detayların daha da zengin ve daha net görünmesini sağlıyor. İster uzaktaki ailenizle görüntülü sohbet yapın, ister yeni bir filmi izleyin ya da HD bir oyun oynayın; F9000’in fütüristik özellikleri, beklenen UHD çözünürlük standartlarına uyum kabiliyetiyle sunduğu eğlence deneyimi, yeni yıl coşkusunu yıl boyu sürdürmenize imkân verecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir