Saturn, Babalar Günü’ne özel etkinliğinde babaları 100 TL’lik hediye kartları ile ödüllendirecek

SATURN’DA BABALAR TEKNOLOJİ YARIŞINA GİRECEK

Saturn, özel indirimlerle kutlayacağı Babalar Günü’nde tüm babaları , “100 TL’ye Babam Neler Almaz Ki!” yarışması için Saturn Demirören İstiklal Taksim ve Saturn Marmara Forum Bakırköy mağazalarına davet ediyor. “100 TL’ye Babam Neler Almaz Ki!” yarışmasında babalar, her üründen bir adet almak koşuluyla, 5 dakika içinde 100 TL’ye en fazla ürünü toplamaya çalışacak. 100 TL’ye en fazla ürün toplayan babalara, Saturn mağazasından 100 TL’lik hediye kartı verilecek.18 Haziran Cumartesi günü 16.00-19.00 saatleri arasında Saturn Demirören İstiklal Taksim mağazasında başlayacak olan “100 TL’ye Babam Neler Almaz Ki!” etkinliği, 14.00-17.00 saatleri arasında 19 Haziran Pazar günü Saturn Marmara Forum Bakırköy mağazasında devam edecek ve babalar teknolojiye, hediyeye doyacak!

Babaların hayatını kolaylaştıracak teknoloji Saturn’da!

19 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü için babanıza Saturn’dan, son teknoloji bir cep telefonu, spor programlarını doyasıya izleyebileceği LCD ve Plazma TV’ler, en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilecek bir fotoğraf makinesi veya bir tıraş makinesi hediye alabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarlardan video kameralara, çay makinesinden navigasyon cihazlarına kadar sınırsız ürün yelpazesi ve en uygun fiyatlar ile Saturn, babanızı mutlu edecek binlerce ürün seçeneği sunuyor.

“Yaşasın Cimrilik” sloganıyla tüketicilerine seslenen Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkede 250 mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamınızın bir parçası haline getirmenizi sağlıyor.

Saturn hakkında detaylı bilgiye ve Saturn kampanyalarına www.saturn.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir