Saturn’dan Anneler Gününe özel kaçırılmayacak fırsatlar

Müşterilerine her zaman en teknolojik ürünleri sunan Saturn, “Anneler Günü”nde inanılmaz fiyatlarlarıyla hediye için tek adres olacak. Saturn Forum İstanbul Bayrampaşa, Saturn Demirören İstiklal Taksim ve Saturn Marmara Forum Bakırköy mağazalarında anneler gününe özel düzenlenen kampanyalarda her kadının isteyeceği hediyeler çok uygun fiyatlarla satışa sunulacak.

Anneler Günü’ne özel fiyatları ile Saturn raflarında yerini alan hediye alternatifleri arasında; ütüden çamaşır makinesine, saç kurutma makinesinden tencere setine, ekmek kızartma makinesinden cep telefonuna kadar yüzlerce alternatif yer alıyor.Anneler günü için 5- 8 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen kampanya çerçevesinde; Hoover marka, 12 kişilik yıkama kapasitesine sahip, 6 farklı yıkama programlı A enerji sınıfı bulaşık makinesi 599 TL yerine 479 TL’ye, Bosch KDN49AO4NE model, A enerji sınıfı No-Frost buzdolabı 2.952 TL yerine 1.949 TL’ye, Hoover marka, VHD 710 model, 7 Kg. yıkama kapasitesine sahip, sessiz yıkama özelliği ile A enerji sınıfı çamaşır makinesi 699 TL yerine 579 TL’ye satışa sunulacak.

Annenizin günlük işlerini yaparken yorulmaması için, Samsung marka, SC 5240 model, 1800 W güç özelliğine sahip elektrik süpürgesini 129 TL yerine 99 TL’ye satın alabilirsiniz.

Annenizin her yerden ve günün her anı görüşmelerini sürdürmesini sağlayacak, internet ve sınırsız teknoloji olanaklarıyla gündemden uzaklaşmayacağı diz üstü bilgisayarlar da Saturn mağazalarında kalite ve uygun fiyatlarla Anneler Günü hediye seçenekleri arasında sunuluyor. LG marka, A515-K.AC5BT model, 4 GB bellek özellikli, 1 GB ekran kartına sahip, webcam, DLNA ile desteklenen televizyona kablosuz görüntü aktarımı özelliği ile çok yönlü kullanılabilecek dizüstü bilgisayar 1.599 TL yerine 1.299 TL!

Telefonunu yenilemek isteyen annelere Nokia marka, 2690 model, MikroSD hafıza kartı destekli, VGA kamera özelliğine sahip, fuşya, siyah, mavi gibi farklı renk seçeneği alternatifli cep telefonunu 209 TL yerine 169 TL’ye hediye edebilirsiniz.

Delonghi marka, FXK23T model, 110 gr./dk. buhar atışı özellikli, 2300 W ütü 109 TL yerine 89 TL’ye, Sony marka, KDL-37EX401/402 model, USB’den film oynatabilen, yüksek kontrastlı, full HD LCD Televizyon 1.499 TL yerine 1.099 TL.

Mutfakta vakit geçirmekten hoşlanan annenizin işini kolaylaştıracak Tefal marka, Clipso model, 2 hız kademeli, 8 Lt. kapasiteli düdüklü tencereye 329 TL yerine 269 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Evindeki tencere takımlarının eskidiğini düşünen annenize bir değişiklik yapıp tencere seti almaya ne dersiniz? Korkmaz marka, mavi renkli, 4 parça maviş cezve takımı, 2 parça maviş turbo düdüklü tencere, 6 parça maviş servis takımı ve maviş tost makinesi ile birlikte toplam 32 parça çeyiz setine 499 TL yerine 349 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Saturn Hediye Kartı’ndan da satın almak bir alternatif. Siz bütçeniz doğrultusunda hediye kartınızı alın, annenize hediye edin, anneniz Saturn’a gelip istediği hediyeyi kendisi seçsin.

Saturn’da sunulan farklılıklar bunlarla da bitmiyor. 2 TL.’den başlayan fiyatı ile en güzel fotoğraflarınızdan Foto-Kolaj yaptırabilir, 0,60 TL.’den başlayan kartpostal ve davetiye ya da 12 TL.’den başlayan fiyatlarla Foto-Kitap hediye edebilirsiniz.

“Yaşasın Cimrilik” sloganıyla hesabını bilen tüketicilerine seslenen Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkede 230’dan fazla mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamınızın bir parçası haline getirmenizi sağlamaya devam ediyor.

Saturn mağazalarının adreslerine www.saturn.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir