Saturn’dan cimrileri gülümsetecek inanılmaz kampanya!


SATURN’A GELİN, ANILARINIZI ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN

25-28 Ağustos tarihleri arasında Saturn Forum İstanbul Bayrampaşa ve Saturn Marmara Forum Bakırköy mağazalarına 100 adet fotoğrafınızla gelin, sadece  10 TL’ye fotoğraflarınızı bastırarak anılarınızı ölümsüzleştirin.

Dünya markalarını uygun fiyat ile müşterilerine sunan Saturn, Saturn Forum İstanbul Bayrampaşa ve Saturn Marmara Forum Bakırköy mağazalarında 25-28 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak fotoğraf baskı kampanyasıyla sadece 10 TL’ye, cebinize zarar vermeden aile albümünüzü oluşturabileceksiniz.

Onlarca kare fotoğrafınız, bilgisayarınızda ya da telefonunuzda kalmayacak, özel fotoğraflarınızı bastırarak albüm haline getirecek ve yıllarca saklayabileceksiniz.

En beğendiğiniz fotoğraflarınızdan 100 tanesini seçip, Saturn mağazalarında 10 TL’ye baskı fırsatının yanında, kupa, yastık, t-shirt gibi dilediğiniz eşyalara istediğiniz fotoğrafınızı ek ücretle bastırma şansını da yakalayabileceksiniz.

Saturn Forum İstanbul Bayrampaşa ve Saturn Marmara Forum Bakırköy, sunduğu en teknolojik ve inanılmaz fırsatlarla cimrileri sevindiriyor. Saturn’da, full HD TV’lerden cep telefonlarına, dizüstü bilgisayarlardan fotoğraf makinelerine kadar her türlü teknolojik ürünü bulacak ve uygun fiyat politikası ile her zaman kazançlı çıkacaksınız.

“Yaşasın Cimrilik” sloganıyla hesabını bilen tüketicilerine seslenen Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkede 230’dan fazla mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamınızın bir parçası haline getirmenizi sağlamaya devam ediyor.

Saturn mağazalarının adreslerine www.saturn.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir