Saturn’dan dizüstü bilgisayarlarında cimrileri sevindirecek inanılmaz kampanya!

Eski bilgisayarını getir, yenisini indirimli götür!

10–14 Ağustos 2011 tarihleri arasında eski dizüstü bilgisayarını Saturn mağazalarına getiren teknoloji severler yeni dizüstü bilgisayarlarına 200 TL’ye varan indirimlerle sahip olabilecekler.

Dünya markalarını uygun fiyat ile müşterilerine sunan Saturn,Saturn Forum İstanbul Bayrampaşa, Saturn Demirören İstiklal Taksim ve Saturn Marmara Forum Bakırköy mağazalarında 10 Ağustos 2011 –14 Ağustos 2011 tarihleri arasında geçerli olacak “Eskiyi getir, yeniyi götür” kampanyasıyla müşterilerine çifte bayram yaşatıyor.

Eski dizüstü bilgisayarınız sürekli donuyor, gelişen teknolojiye, yeni oyun ve programlara ayak uyduramıyorsa; bilgisayarınızı değiştirme zamanı geldi demektir. 10- 14 Ağustos 2011 tarihleri arasında size en yakın Saturn mağazasına gelerek, kampanyadaki onlarca çeşit bilgisayar arasından yeni bilgisayarınızı satın alabilirsiniz.

Çalışır haldeki eski dizüstü bilgisayarınızı getirip, Saturn mağazasından marka-modeli ne olursa olsun kampanya kapsamındaki ürünlerden herhangi birini satın aldığınızda 200 TL’lik indirimden yararlanabileceksiniz. Kampanya haricindeki diğer dizüstü bilgisayarlardan satın aldığınızda ise 100 TL’lik indirim kazanacaksınız.

Saturn mağazalarında, monitörlerden yazıcılara, dizüstü bilgisayarlardan cep telefonlarına kadar her türlü teknolojik ürünü bulacak, Saturn’un sizin için uyguladığı uygun fiyat politikası ile her zaman kazançlı çıkacaksınız.

“Yaşasın Cimrilik”sloganıyla hesabını bilen tüketicilerine seslenen Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkede 230’dan fazla mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamınızın bir parçası haline getirmenizi sağlamaya devam ediyor.

Saturn mağazalarının adreslerine www.saturn.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya Hakkında

10/08/2011 ile 14/08/2011tarihleri arasında, tüm Saturn mağazalarında geçerlidir ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Bu Kampanya çerçevesinde, Saturn mağazalarına marka-modeli ne olursa olsun eski dizüstü bilgisayarını çalışır halde, kullanımına engel teşkil edecek herhangi bir hasar veya ayıptan ari olarak bataryası ve adaptörü ile birlikte getiren müşteriler,yine aynı Saturn mağazasından marka-modeli ne olursa olsun kampanya kapsamındaki ürünlerden satın almaları halinde 200.-TL’lik indirimden faydalanabileceklerdir. Kampanya haricinde kalan ve mağazada teşhir edilen diğer dizüstü bilgisayarlar ise kampanya koşulları aynı kalmak şartıyla 100 TL’lik indirim ile satınalınabilecektir.Bu kampanya çerçevesindeki her bir satın almada bir adet eski dizüstü bilgisayar kullanılabilir ve her bir müşteri bu kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir. Netbook, Tablet PC veya masaüstü bilgisayarlar kamapanya kapsamında Saturn tarafından eski ürün olarak kabul edilmez ve indirimden faydalanamaz. Kampanya çerçevesinde Saturn mağazasına teslim edilecek eski dizüstü bilgisayarların, kampanya koşullarına sahip olup olmadığı Saturn mağazalarında görevlendirilecek teknisyen tarafından değerlendirilecektir. Bu kampanya çerçevesinde satın alınan dizüstü bilgisayar iade edildiğinde veya kampanya dışındaki başka bir ürün ile değiştirildiğinde, teslim edilen eski dizüstü bilgisayar müşteriye iade edilmez ve kampanya çerçevesinde kazanılan indirim hediye kartı şeklinde müşteriye iade edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir