Saturn’dan, kitap tutkunlarına yaza özel yeni kampanya: Saturn’da 2’nci kitaplarda yüzde 50 indirim var!

YAZ TATİLİNİZDE

“YOL ARKADAŞINIZ” SATURN’DAN!

Yaz geldi ve tatile giderken yanınıza alacağınız yol arkadaşlarınız son çıkan kitaplardan olmalı. Saturn, yaz mevsimine özel kampanyasıyla plajda, yolda, kahve molasında yanınızdan ayırmayacağınız kitaplara sahip olmanız için sizi Saturn Demirören İstiklal Taksim mağazasına davet ediyor.

Saturn’un yaza özel kampanyası, bütün kitap tutkunlarını sevindirecek! 22 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında, Saturn Demirören İstiklal Taksim mağazasında geçerli olacak kampanya, mağazada satılan bütün kitapları kapsıyor. Kitap reyonundan satın alacağınız 1 kitabın yanında seçeceğiniz 2’nci kitabı yüzde 50 indirimli olarak alabileceksiniz.

Dizüstü bilgisayarlardan video kameralara, çay makinesinden navigasyon cihazlarına kadar sınırsız ürün yelpazesi ve en uygun fiyatlar ile Saturn, her biri birbirinden keyifli ve okuma heyecanınızı arttıracak yüzlerce kitabı müşterilerine sunuyor.

“Yaşasın Cimrilik” sloganıyla tüketicilerine seslenen Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkede 230’dan fazla mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamınızın bir parçası haline getirmenizi sağlıyor.

Saturn hakkında detaylı bilgiye ve Saturn kampanyalarına www.saturn.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir